Вчепився руками та ногами і тримається як може: після втечі з України Влад Яма показав, як йому непросто

Творчий шлях Влада Ями на українському телебаченні був доволі непростий. Вперше він з’явився перед камерами у проєкті “Танці з зірками”, де брав участь разом з Наталією Могилевською. Було місце і для піару, адже танцюриста активно підозрювали у романі зі співачкою, і дана історія тривала понад декілька років, поки не стало відомо, що чоловік одружився.

Влад Яма показав, як йому непросто

Влад Яма розповів про своє життя у Сполучених Штатах
Влад Яма показав, як йому непросто

З тих пір Влад був постійним зірковим гостем на різноманітних телепередачах. Втім, після початку повномасштабної війни в Україні хореограф зник з інформаційного простору. З 24 лютого він також не публікував новий контент і обходився лише постами про війну.

Фанати здогадувалися, що це може означати втечу артиста за кордон, і мали рацію. Через декілька місяців Влад дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів, що дійсно виїхав разом зі своєю сім’єю до Сполучених Штатів Америки. У Флориді він знаходиться по сей день.

Ба більше, йому навіть вдалося знайти постійну роботу. Тепер Влад викладає у місцевій танцювальній школі, і продовжує тримати зв’язок з фанатами через соціальні мережі. Також велику частину його часу займає благодійність. Влад постійно говорить про те, що вважає себе набагато кориснішим саме в Америці, де йому вдається збирати гроші та направляти їх в Україну. Втім, це його не оберігає від масової критики навіть від колег. Що вже казати про звичайних користувачів.

Втім, про своє минуле знаменитості в Україні Влад аж ніяк не забуває. Наприклад, нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці архівні кадри, на якому постав у студії програми “Хто зверху” під час конкурсу на скляній дошці. Влад тримається руками і ногами за платформу і намагається як можна довше залишатися на її поверхні.

Нагадуємо, що дана програма втратила одного зі своїх ведучих, адже Сергій Притула заявив, що більше не буде брати участь у розважальних шоу. Леся Нікітюк поки що не обговорювала з журналістами можливість появи програми на українських екранах.

Популярне зараз

Схожі новини