Вели під руки: 74-річна Алла Пугачова ледь не знепритомніла на похороні після повернення до москви

Легенда радянської естради Алла Борисівна Пугачова повернулася до російської федерації заради покійного друга Валентина Юдашкіна, похорони якого сталися на днях.

24 лютого життя Максима Галкіна та Алли Пугачової також максимально змінилося. Зіркова пара публічно підтримала Україну та виступала проти російської агресії. Через декілька днів стало відомо про втечу сімейства до Ізраїлю.

Спочатку пара заявляла, що не збирається емігрувати, але з часом стало зрозуміло, що конфлікт з російською владою не дасть їм повернутися. Врешті-решт, родина осіла в Кесарії. А поїздку до москви Алла Борисівна нещодавно влаштувала лише заради прощання зі своїм старим другом Валентином Юдашкіним, який не так давно почив.

Алла Пугачова ледь не знепритомніла на похоронах Юдашкіна

Фотографії з поховання одразу ж потрапили до мережі, і особливу увагу журналісти звернули саме на особистість Примадонни.

Алла Пугачова ледь не знепритомніла на похоронах Юдашкіна

Захід відбувся 6 травня. Модельєра не стало через онкологію, з якою той боровся останні роки. Алла Пугачова за життя тісно спілкувалася з модельєром. З’явилася перед публікою вона в чорному пальті та чорному капелюсі. Її супроводжувала охорона. Журналістів до Примадонни не підпускали.

Зважаючи на все, дружина Максима Галкіна перенервувала. Прямо під час похорону їй стало погано. На фото, опублікованих у російських Telegram-каналах, видно, що артистка ледве стояла на ногах. На прощанні її навіть вели під руки.

Раніше в пресі також з’являлася інформація, що у Алли Борисівни зараз поганий період у здоров’ї. Так, сім’я вирішила переїхати з Ізраїлю до Латвії на літній період через проблеми у зірки з серцем, адже не так давно вона перенесла операцію. Також подейкували, що Алла Пугачова тяжко пересувається і має хворі ноги. Втім, виконавиця обирає не підживлювати дані чутки і яким чином взагалі не коментує новини про своє здоров’я.

Тим часом Максим Галкін разом з двійнятами знаходиться у Франції. Сім’я відпочиває в Парижі і прекрасно проводить час. Судячи з усього, об’єднається вона вже у Прибалтиці. А от російських пропагандистів приїзд Алли Борисівни неабияк вивів з себе. Що лише підтверджує важливість озвученої позиції від зірок на публіку.

Схожі статті

Впав до ніг красивої білявки: Євген Сморигін показав, від чого перед жінкою не встоїть жоден чоловік

Перед прекрасними жінками чоловіки втрачають рівновагу, падаючи їм під ноги. Під ваші чомусь не впали? Що ж, Ольга Лук'яненко на прикладі Євгена Сморигіна продемонструвала, як можна це виправити.