“Тіло помсти”: Даша Квіткова, Христина Горняк, Даша Кацуріна і Наталія Кличко розквітли після розлучення

Зазвичай на підсвідомість жінки так сильно впливають особисті драми, це погані стосунки, розставання, розлучення, зрада та інші особисті моменти. В цей період жінки діляться на два типи. Ті, які страждають, і ті, які роблять над собою титанічну працю. І сьогодні ми поговоримо про другу категорію.

Даша Квіткова

Згадаємо Дашу рік тому, ідеалу фігури не було, оскільки Квіткова якраз відновлювалась після пологів. На те, щоб скинути все зайве Даша витратила майже 2 роки. Але тепер її фігура виглядає немов з картинки. Даша має підтягнуте і струнке тіло. Але це все наслідки її роботи над собою. Дівчина дуже сильно підсіла на спорт і тренувалася щодня за спеціальною програмою свого тренера. Тож, в її випадку розлучення пішло на користь.

Христина Горняк

Жінка завжди могла похизуватися гарною фігурою, але після розлучення з Володимиром Остапчуком Христина просто розквітла. Вона стала більше часу приділяти собі, зайнялась бальними танцями. А, як відомо, танці – це спорт. Тому її фігура підтягнулась дуже сильно. Та й у моральному плані жінка стала більш сяючою, а щасливою.

Даша Кацуріна

Після того, як Кацуріна розлучилась з чоловіком і почала зустрічатися з Володимиром Дантесом, вона стала набагато щасливішою. Дівчина зайнялась спортом, роботою, поринула у нові стосунки й все це відображається на її стані, як фізичному, так і моральному.

Наталя Кличко

Після багатьох років шлюбу на відстані з Віталієм Кличко Наталя наважилась на розлучення і також зайнялася своїм тілом. Наталя почала танцювати та це позитивно вплинуло на її тіло.

Популярне зараз

Схожі новини