Як виглядає жінка, у якої Марічка Падалко відбила чоловіка Соболєва: не думала, не гадала, а коханкою стала

Журналістка та успішна телеведуча 1+1 Марічка Падалко двічі заміжня жінка, однак мало хто знає, що у нинішнього коханого Єгора Соболєва до неї було своє життя.

У 2010 році узаконити свої почуття шлюбом наважилися міцна пара зірок Марічки та Єгора. Падалко після перших стосунків та колишнього сімейного життя була зосереджена переважно на кар’єрі й не думала про дітей взагалі. Натомість Єгору подарувала відразу трьох нащадків.

Зірка 1+1 не приховує – під час їхнього знайомства чоловік не був вільним. Про свою симпатію та зв’язок не повідомляла нікому, окрім рідної бабусі, яка надавала колосальну підтримку та мудрі настанови.

Марічка Падалко з чоловіком Єгором Соболєвим

Відразу через рік знайомства жінка подарувала коханому чоловіку сина Михайла. Від колишньої у Єгора залишилася донька Аліса, тому він нині багатодітний батько 4-х дітей. Цікаво, але все склалося таким чином, що сама колишня допомагала знаменитості підготуватися до зустрічі з батьками свого благовірного. Тому, можна сказати, що обидві не стали суперницями у гонитві та боротьбі за серце Соболєва.

Як виглядає жінка, у якої Марічка Падалко відбила чоловіка Соболєва

Ба більше, зірка зізналася, що нещодавно спілкувалася з нею по дитячих справах й запитала, які вона має стосунки з батьками Соболєва. Перша жінка Єгора розповіла, що вона кинула слухавку при розмові з ними й Марічка подумки промовила: “Я не одна погана невістка”.

Нагадаємо, що зараз Єгор Соболєв мужньо захищає свободу, честь та незалежність своєї країни в лавах ЗСУ. Цікаво, але уродженець росії став на бік України, адже все свідоме життя провів на цій землі, тому вважає її рідною домівкою.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.