Фотошоп не допоміг, а зробив тільки гірше: 50-річна Руслана Лижичко збентежила зовнішнім виглядом (ФОТО)

Знаменита українська співачка Руслана Лижичко оприлюднила нове фото та схвилювало своїх шанувальників виглядом. Усі деталі дізнійтеся в нашій статті.

Знаменита українська співачка Руслана Лижичко присвятила естраді більше 20 років. Зірка з великою любов’ю ставиться до сцени, а також з уважністю відноситься до власного образу в шоу-бізнесі. При цьому виконавиця намагається тримати баланс. Зірка не перегинає палицю з уколами краси, не епатує і перш за все привертає до себе увагу саме через свою творчість.

Руслана Лижичко невдало скористалася фотошопом і вразила виглядом

Раніше артистка давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповідала про те, як зберігає свою красу. Адже Руслані вже 50 років і далеко не кожна жінка виглядає у цьому віці так, як вона. Здебільшого співачка робить ставку на спорт. Важко не помітити, що фізична підготовка Лижичко знаходиться на вищому рівні.

Руслана Лижичко з малюком на підході підготувала для нього колискову
Руслана Лижичко невдало скористалася фотошопом і вразила виглядом

І вона допомагає не тільки у повсякденному житті, але і впоратися з навантаженнями на сцені. Що стосується обличчя, Руслана зізнавалася, що робила лише зволожувальні уколи. І здебільшого критикувати артистку немає за що. Однак нещодавно вона трохи перебільшила з фотошопом.

Так, Руслана оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нову фотографію, на які помітно, що було використано забагато ретуші, за рахунок чого не видно зморшок і структури шкіри, а тому вигляд у зірки був дуже неприроднім і напруженим.

Руслана Лижичко невдало скористалася фотошопом і вразила виглядом

Нагадуємо, що незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Руслана дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, що збирається стати матір’ю. При цьому вона підкреслила, що свого первістка народить сама, а на рахунок наступної дитини вже може думати про усиновлення.

Через публічні розмови про бажання материнства у Руслани виник невеликий конфлікт з її чоловіком Олександром Ксенофонтовим, який не бажав виносити це на публіку. А через вторгнення мрія народити малюка знову відклалося у довгий ящик. Це досить знайома ситуація для артистки, адже 2013-го вона також говорила про свої плани на пологи, а потім роз почалися проблеми в країні і вона повністю присвятила себе батьківщині.

Схожі статті

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.

У Володимира Кличка і Оксани Марченко є спільна дитина: фото зіркових батьків і дівчинки облетіло мережу

Свого часу здавалося, що Володимира Кличка та Оксану Марченко нічого не обʼєднує, окрім як належність до елітних кіл. Але з'ясувалося, що спільного в них набагато більше.