Як Олег Винник змінився після втечі до Німеччини: сиве волосся, борода, непоказний вигляд та сумний погляд

Знаменитий український виконавець Олег Винник завжди славився зовнішністю, яка підкорювали натовпи фанаток. Але як артист змінився під час паузи в кар'єрі?

Відомий український виконавець Олег Винник пройшов шлях від простого життя до слави два рази. Спочатку він побудував успішну кар’єру у Німеччині, а потім повернувся на батьківщину підкорювати співвітчизників.

Як Олег Винник змінився після втечі до Німеччини

Три жінки Олега Винника
Як Олег Винник змінився після втечі до Німеччини

Судячи з усього, підкорювати шоу-бізнес повелителю вовчиць доведеться і втретє. Так, Олег зник з інформаційного простору України напередодні початку повномасштабної війни в Україні і з тих пір не з’являвся у жодному інтерв’ю, жодному шоу та не виходив на українську естраду. Безумовно, цей фактор впливає на репутацію артиста.

Коли скандал навколо зірки розгорівся з небувалу силою, юристи прийшли на допомогу. Так, про еміграцію Олега публіці розповіла саме його адвокат. Однак пояснила, що чоловік виїхав закордон не через війну, а через проблеми зі здоров’ям. Мовляв, у Німеччині він проходить лікування. І якби фанати не намагалися підловити команду виконавця на брехні, не виходить, адже Винник дійсно ще до 24 лютого скасовував концерти через стан здоров’я.

Окрім цього виконавець регулярно передає гроші та техніку на передову. Щоб не бути голослівним Роман Недзельський, який передавав автівки від Винника військовим, опублікував кілька знімків з ним.

Як Олег Винник змінився після втечі до Німеччини

У кадрі Олег постає зовсім не таким, яким його звикли бачити на сцені. У повелителя вовчиць відросло сиве волосся, борода, а блискучі костюми змінилися на непоказний одяг кольору хакі.

Нагадуємо, що за півтора року артист зробив лише дві публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Навесні стало відомо, що продюсер розриває контракт з виконавцем, через що Олег нібито приїжджав в Україну. Після артист видалив одну фотографію з Instagram, що здалося для шанувальників вельми дивною поведінкою.

Тим часом серед аудиторії з’являлися версії, що виконавець хворіє на онкологію, однак Роман Недзельський дану теорію спростував. Тим не менш, чоловік не став приховувати, що проблеми зі здоров’ям тим не менш серйозні.

Схожі статті

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.

Копія батьків: вгадайте знаменитостей по фото їхніх дітей – тут є Маша Полякова, Веніамін Огір, Юліан Винник

Генетика інколи може не тільки жартувати, але і вражати. Часто наші діти схожі на нас, але інколи народжується наші копії, наш родинний зв'язок з якими знайома людина може встановити одразу.