Холостячка Мішина показала, як виглядає її мама, якій не пощастило стати тещею Еллерта: “Плете мені косички”

Відома українська акторка Ксенія Мішина стала однією з найулюбленіших для глядачів. Вона може перевтілитись у будь-яку роль і це допомогає їй триматися на рівні.

Мішина за останні 3 роки стала ще й популярною блогеркою, адже цього від неї вимагає суспільство, яке цікавитися її життям. В певний момент Ксенія почала вести блог в соцмережі і ділилися своїм звичним життя, своїми думками, давати людям якісь корисні інсайти. Наприклад, щодо медитацій, якими Мішина дуже захоплена і знає про них майже все, що може бути корисним та цікавим.

Ксенія Мішина приміряла фату
Ксенія Мішина

Ксенія залюбки показує як вона живе, розповідає різні історії про свої пригоди, про роботу, про сина. Але більшість її життя все ж таки залишається за кадром. Мішина не любить говорити про своє особисте життя і не часто розкриває тему своїх родичів.

І напевно, це правильно, оскільки життя її рідних має бути оприлюдненим лише з їхнього бажання. Тому, жодних деталей про своїх батьків Мішина ніколи не виказувала.

Але днями, Мішина повернулась з сином Платоном з відпочинку у Туреччині та показала, як до неї завітала мама. Варто сказати, що вона виглядає дуже молодо і доглянуто. Тож, тепер зрозуміло, що за зовнішність Ксенії відповідає не лише догляд, спорт і правильне харчування, а ще й гарна генетика.

Ксенія показала дуже миле свмейне відео, де її мама плете жінці косички, наче у дитинстві. Хоча це не дивно, адже Мішина володарка розкішного волосся. А всі мами завжди любіть бачити своїх донечок з довгим, як у Рапунцель волоссям.

Мама Мішиної
Мама Мішиної

А от зовні Мішина віддалено схожа на свою маму, не копія, але спільні риси побачити можна і це добре, адже діти мають нагадувати своїх батьків зовнішньо та певними повадками.

 

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.