Дружина Влада Ями показала їхні умови життя в США: сон в палатці посеред пустелі, де багато хижаків

Після втечі за кордон Влада Ями з родиною на початку повномасштабного вторгнення, багато пересічних громадян висловили своє невдоволення та обурення, мовляв, українські чоловіки нині боронять нашу країну.

Знаменитий хореограф Влад Яма не приховує, що на початку повномасштабної війни йому вдалося перетнути межу кордону та вирушити на чужину. Так, прихисток танцівник з дружиною та сином знайшли саме в Сполучених Штатах Америки.

Втім, як хореограф не намагався повернути лояльність української аудиторії, в нього це не виходило. Він донатить на потреби ЗСУ, висловлює слова підтримки українцям, веде власний фронт в соціальних мережах, влаштовує благодійні майстер-класи, однак деякі його дії взагалі доводили громадян до ще більших обурень, ніж вони були.

Влад Яма та його дружина Ліліана

Знайшовши на смітнику валізу, яку викинули сусіди, знаменитість хотів відправити до українських героїв, мовляв, вже не порожньою. Проте користувачі соціальних мереж обурено висловилися, що такій допомозі захисники точно не зрадіють.

Також підтримка, яку словесно висловлював хореограф теж натикалася на хейт через невдало підібрані світлини та підпис до них із закликом “триматися”, адже за відповідями підписників, в Америці зараз “найважчі часи”.

Нещодавно дружина знаменитості Влада Ями Ліліана оприлюднила відео з відпочинку на території США, про який вони з сином Леоном так мріяли. Вони опинилися в самісінькій пустелі серед каньйонів, а спати вночі вирішили в наметі. Багато хижаків, яких цікавить смачна їжа людей, не злякали родину, тому вони провели час на свіжому повітрі.

Дружина Влада Ями показала їхні умови життя в США

“Дібралися до місця ночівлі. Ми з Лео так мріяли колись тут опинитися. Спати у пустелі, серед каньйонів. Їжу брати до палатки не рекомендується, може заповсти змія. А також багато інших хижаків тут, кого може зацікавити наша їжа”, – розповіла Ліліана.

Дружина Влада Ями показала їхні умови життя в США

Тепле багаття, смажені сосиски, зірки на небі та пустиня навколо – неймовірна атмосфера для спільного відпочинку з дитиною, аби мати змогу її зацікавити та відірвати від буденності.

Схожі статті