Алла Пугачова у супроводі особистого кена Галкіна показала чудові образи Барбі: рожевого багато не буває

Алла Пугачова – це справжня легенда радянської естради, оскільки вона має унікальний голос та історію свого становлення, як великої артистки. Вона справжня примадонна, якій ніколи не було рівних.

Пугачова попри свій чималий вік досі одягається немов молода жінка, вона завжди стежить за собою. Навіть за останній час жінка доволі сильно змінилась. Алла збільшила собі губи, змінила стиль одягу та намагається залишатися привабливою та модною. А після переїзду до Ізраїлю Алла взагалі ніби помолодшала років на 20. І це дуже подобається її чоловікові Максиму Галкіну. Він загалом все життя захоплений своєю дружиною, оскільки для нього вона є прикладом.

Алла Пугачова похизувалась новим образом перед прихильниками
Алла Пугачова похизувалась новим образом перед прихильниками

Останні два тижні в усьому світі пішла шалена мода на образи у рожевому кольорі, оскільки в прокат вийшов фільм “Барбі” і звісно, всі дівчата хочуть приміряти його на собі. Зовсім неважливо, скільки жінці років, вона все одно буде мати інтерес до таких подій, як фільм “Барбі”, оскільки саме він підіймає теми про свободу та волю жінок у сучасному світі.

І, як виявилось, Алла Пугачова також не виключення, вона вирішила не відставати від модних трендів і теж приєдналась до клану Барбі. Днями у Юрмалі пройшов концерт її найкращої подруги Лайми Вайкуле, що був влаштований на підтримку України. Й Алла вирішила одягнути на себе образ в рожевих кольорах. Точніше, її у співачки було два.

Пугачова в рожевому образі
Пугачова в рожевому образі

Спочатку Алла вийшла у білій спідниці плісе та у ніжно-рожевому светрі, і саме в цьому образі жінка приголомшила всіх присутніх. А от другий образ Алли вже доповнив рожевий яскравий піджак. І саме в цьому образі примадонну супроводжував Максим Галкін та Лайма Вайкуле.

Примадонна в образі Барбі
Примадонна в образі Барбі

Отже, варто сказати, що з Пугачової ще виходить дуже красива Барбі, вона дійсно ніби молодшає з кожним роком і стає ще більш цікавою та вишуканою. А ще жінка нічого не соромиться і це чудово.

Схожі статті