“4 відтінки Нестора”: Оля Цибульська показала єдиного сина від чоловіка, якого пів життя приховувала

Українська співачка Оля Цибульська до 24 лютого тримала таємницю про особисте життя під сімома замками, і тому лише чутки про її стосунки ширилися в мережі й в обговореннях публіки та преси.

У 2015 році музична виконавиця Оля Цибульська стала мамою поки єдиного сина Нестора. На питання від підписників в соціальній мережі Instagram, чи планує знаменитість народжувати вдруге, вона відповіла, що хоче дати раду одній дитині, а тому про другу не думає.

Понад 20 років співачка приховувала свого офіційного чоловіка Сергія Грисюка. З публічних обговорень пересічні громадяни робили висновки, що таємним коханим та батьком її дитини є артист Михайло Хома, який виступає під сценічним ім’ям Дзідзьо.

Однак ним виявився бізнесмен Сергій Грисюк, і його світлини вже можна побачити в Instagram-блозі героїні нашого матеріалу. Ольга благала коханого нарешті вийти з тіні, показатися українцям та розвіяти всю неправдиву інформацію про її особисте життя.

Цибульська розповіла, як їй освідчувався чоловік
Оля Цибульська з чоловіком Сергієм та сином Нестором

Оля Цибульська активно веде свій блог, де оприлюднює відео розважального характеру та деякі моменти зі свого буденного життя. Так, цього разу співачка поширила світлини 8-річного сина Нестора, який втомився ходити з мамою в продуктовому магазині, де на обличчі хлопчика відразу виднілися 4 види різних емоцій.

“4 відтінки втомленого Нестора. Треба нагодувати дитину”, – поділилася Оля.

Оля Цибульська показала єдиного сина від чоловіка

На фото хлопчик був одягнений в помаранчеву футболку, довгі жовті штани та чорні літні сандалі, а також жоден його образ не обходиться без звичних для нього окулярів для зору. На свої 8 років Нестор може вільно спілкувати англійською мовою, веде свій блог в соціальній мережі Instagram, займається спортом та розповідає про свої досягнення власній аудиторії підписників.

Схожі статті

“Очей не відвести”: 39-річна Тіна Кароль показала свою елегантність у неймовірному образі total black

Популярна виконавиця Тіна Кароль завжди була прикладом чудового смаку та жіночності. Цього разу вона представила елегантний образ у чорному та зібрала купу компліментів.

“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.