Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками: смачна робота додає зайві кілограми

Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав багато років тому, коли працював на Мальдівах та не ходив до тренажерної зали. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Коли Ектор вперше з’явився на українських екранах, він позиціонував себе, як вкрай серйозного кулінара. За словами зірки, в нього позаду був досвід роботи у найрізноманітніших країнах світу, а також спілкування з голлівудським зірками, яких він годував. У чоловіка є розкішний будинок в Канаді, два будинки в Ірпіні, квартира в Києві, бізнес в столиці і медійна репутація.

Ектор розповів плани на дітей
Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Але не так багато шанувальників чоловіка пам’ятають, яким він був на початку своєї кар’єри. А різниця дуже помітна. На той момент він був брюнетом з гострими рисами обличчя. Чоловік був набагато запальнішим та не соромився на камеру проявляти свою темпераменту натуру. Також у зірки була абсолютно інша фігура.

Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Так, свого часу чоловіку довелося попрацювати на Мальдівах. На той момент він ще будував стосунки з пані Керолайн з Канади. Звісно, з того періоду у шеф-кухаря залишилися архівні фото.

Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram одне з них, на якому помітно, що у актора є щоки, а також маються абсолютно інші пропорції тіла.

Регулярно чоловік нагадує своїм підписникам про те, наскільки важливо займатися спортом. І він наголошує на тому, що перш за все це питання не естетичного характеру, а нашого здоров’я. Нюанс полягає в тому, що колись йому діагнозували загрозу інсульту. Сталося це через ожиріння внутрішніх органів.

Візуально зірка мав нормальну фігуру та миловидне кругле обличчя, але за цією здавалося б приємною зовнішністю крилась проблема: печінка чоловіка не справлялася саме через те, що у нього був виснажливий графік роботи, яка проводилася стоячи, дуже різноманітне та смачне меню і при цьому повна відсутність фізичних навантажень.

“Я багато працював та не приділяв часу собі, і з часом у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, тож мій лікар сказав: “Або ти зупиняєшся і щось змінюєш, або буде тільки гірше”. У мозок не поступала достатня кількість кисню. Почалися проблеми з печінкою. У мене було ожиріння, я не здогадувався, був як усі. Важив я 82 кг. Це ніби не багато, але це були не м’язи, це був жир. Зараз я важу 80 кг, але це не жир, а м’язи”

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.