Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками: смачна робота додає зайві кілограми

Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав багато років тому, коли працював на Мальдівах та не ходив до тренажерної зали. Усі деталі дізнайтеся в нашій статті.

Коли Ектор вперше з’явився на українських екранах, він позиціонував себе, як вкрай серйозного кулінара. За словами зірки, в нього позаду був досвід роботи у найрізноманітніших країнах світу, а також спілкування з голлівудським зірками, яких він годував. У чоловіка є розкішний будинок в Канаді, два будинки в Ірпіні, квартира в Києві, бізнес в столиці і медійна репутація.

Ектор розповів плани на дітей
Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Але не так багато шанувальників чоловіка пам’ятають, яким він був на початку своєї кар’єри. А різниця дуже помітна. На той момент він був брюнетом з гострими рисами обличчя. Чоловік був набагато запальнішим та не соромився на камеру проявляти свою темпераменту натуру. Також у зірки була абсолютно інша фігура.

Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Так, свого часу чоловіку довелося попрацювати на Мальдівах. На той момент він ще будував стосунки з пані Керолайн з Канади. Звісно, з того періоду у шеф-кухаря залишилися архівні фото.

Ектор Хіменес-Браво засвітився на Мальдівах з круглими щоками

Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram одне з них, на якому помітно, що у актора є щоки, а також маються абсолютно інші пропорції тіла.

Регулярно чоловік нагадує своїм підписникам про те, наскільки важливо займатися спортом. І він наголошує на тому, що перш за все це питання не естетичного характеру, а нашого здоров’я. Нюанс полягає в тому, що колись йому діагнозували загрозу інсульту. Сталося це через ожиріння внутрішніх органів.

Візуально зірка мав нормальну фігуру та миловидне кругле обличчя, але за цією здавалося б приємною зовнішністю крилась проблема: печінка чоловіка не справлялася саме через те, що у нього був виснажливий графік роботи, яка проводилася стоячи, дуже різноманітне та смачне меню і при цьому повна відсутність фізичних навантажень.

“Я багато працював та не приділяв часу собі, і з часом у мене почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, тож мій лікар сказав: “Або ти зупиняєшся і щось змінюєш, або буде тільки гірше”. У мозок не поступала достатня кількість кисню. Почалися проблеми з печінкою. У мене було ожиріння, я не здогадувався, був як усі. Важив я 82 кг. Це ніби не багато, але це були не м’язи, це був жир. Зараз я важу 80 кг, але це не жир, а м’язи”

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.