Що сталося з улюбленцем публіки та колегою Шовкопляс Єгором Гордєєвим? Різко схуднув та осунувся

Єгор Гордєєв – відомий український телеведучий, якого любить вся Україна. Адже він має не аби яку харизму та вміє комунікувати з публікою, а також знаходити спільну мову з колегами.

На телебаченні Єгор переживав багато різних моментів. І гарних, і не дуже, адже це робота. Звісно, для нього це важлива частина життя та головна його справа. І він неймовірно любить все, що робить у своєму життя. Але іноді роботи буває занадто багато і тоді доводиться жертвувати своїм часом, здоров’ям та власними інтересами за межами роботи.

Єгор Гордєєв
Єгор Гордєєв

Особливо під час війни робота на телебаченні стала дуже напруженою, оскільки теми війни щодня розривають серця людей навпіл. А уникати їх неможливо, адже це наше життя. Ми маємо говорити про воєнні злочини росії. Тим паче для Єгора це дуже болюча тема, бо навесні у його будинок потрапив уламок від ворожого дрону і зруйнував його ж квартиру. Це було жахливо і дуже впливає на моральний фон.

Саме тому Гордєєв довгий час з’являвся на публіці з дуже втомленим виглядом. Всі тоді ламали голову, чому Єгор так погано виглядає, до того ж в той період він ще набрав зайвої ваги, що робило зовнішність ведучого  ще більш втомленим.

Але зараз чоловік різко скинув вагу і виглядає зовсім інакше. Єгор ніби став більш життєрадісним, але злегка осунувся. В чому причина таких різких змін – невідомо, але зрозуміло, що величезна кількість роботи точно впливає на його зовнішність та внутрішній стан.

Єгор Гордєєв показав, як схуднув
Єгор Гордєєв показав, як схуднув

Тож, завчасно турбуватися за долю свого улюбленого ведучого не варто, адже він дорослий чоловік, який може сам розібратися зі своїм здоров’ям і зовнішністю. Ти паче, Гордєєв розумна людина, яка відстежує свої зміни. Можливо це схуднення було запланованим, але знає це лише він сам.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.