54-річна Надія Матвєєва показала трирічне маля, з яким проводить увесь свій час: “Яка ж солодка бусінка”

Знаменита українська телеведуча Надія Матвєєва зворушила мережу ніжними знімком, на якому постала разом зі своєю пухнастою улюбленицею. Детальніше в статті.

Часто складається враження, що ми знаємо все про своїх кумирів. Їхнє життя ніби на долоні: постійно перед телевізійними камерами, в об’єктиві айфону та в соціальних мережах. Втім, очікування часто не збігаються з реальністю. А вона така, що ми не знаємо з ким зірки живуть, дружать, як проводять свій день насправді, і що залишається приватним.

Але часом знаменитості підносять нам цей подарунок — дозволяють дізнатися про них справжніх набагато більше. Наприклад, нещодавно Надія Матвєєва познайомила свою публіку з членом її родини. Мова йде про улюбленицю зірки.

Надія Матвєєва зворушила мережу знімком зі своєю улюбленицею

Телеведуча оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram спільні фотографій з собакою, а у дописі до публікації розповіла про те, наскільки тісний та міцний їхній звʼязок.

Чотирилапа красуня уміло позувала для фотографії та ніби трошки соромилася. Можна помітити, що вона дуже доглянута, здорова, а також має розкішний аксесуар — атласний рожевий ошийник.

У коментарях до публікації підписники залишили масу компліментів, і деякі з них належали українським зіркам. Наприклад, Ольга Сумська не змогла пройти повз ніжних кадрів та залишила декілька компліментів героїням публікації.

Надія Матвєєва зворушила мережу знімком зі своєю улюбленицею
Надія Матвєєва зворушила мережу знімком зі своєю улюбленицею

Нагадуємо, що впродовж декількох років Надія Матвєєва активно будує своє особисте життя з молодим обранцем. Телеведуча довго його ховала, але врешті-решт вирішила розповісти, що знайшла людину, яка робить її щасливою.

За словами ведучої, рідні й раніше не дуже добре сприймали її новий роман. Однак саме в час великої війни, коли всі були в складному емоційному стані, стався конфлікт між Надією та її мамою.

“Досі соромно, що стався конфлікт із мамою під час війни. На початку ми всією сім’єю зустрілися, і мама була в такому емоційно-важкому стані, що намагалася вплинути на моє особисте життя”, — зізналася телеведуча.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.