Марічка народила трьох, а інша жінка подарувала первістка: як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва

Марічка Падалко вже давно носить статус багатодітної матері, але її чоловік Єгор Соболєв може похизуватися аж чотирма спадкоємцями. Як виглядають його діти?

До зустрічі з Єгором Соболєвим Марічка Падалко вже давно мріяла стати матір’ю. Однак її тодішній партнер зовсім не розташовував до думок про створення з ним сім’ї. Коли Марічка Падалко вперше побачила Єгора Соболєва, одразу ж побачила в ньому і батька своїх майбутніх дітей. І як то кажуть: як у воду гляділа.

Хоча обидва мали партнерів, це не завадило стосункам розвиватися, і розвиватися стрімко. Про роман Марічки знали тільки її бабуся та колега Лідія Таран. Єгор Соболєв в свою чергу досі не розповів, як саме будував тоді своє особисте життя. Але вже через рік стосунків ведуча завагітніла.

Як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва

Чоловік та діти Марічки Падалко
Як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва

Буквально за декілька років родина обзавелася декількома дітьми. У них невелика різниця у віці, тож у сім’ї ніколи не буває сумно. Тим паче, що окрім трьох рідних дітей у Марічки ще є падчерка. Мова йде про красуню Алісу, яка народилася у Єгора у попередньому шлюбі.

Судячи з усього, члени великої родини знайшли спільну мову, адже колишня дружина Єгора навіть допомагала Марічці познайомитися з його батьками і так би мовити готувала до важливої події.

Як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва

Спадкоємці Єгора від телеведучої більше схожі на матір, а от старша Аліса — копія батька. До речі, дівчина дотримується непублічного образу життя, а от зіркове сімейство вже звикло до камер та активно транслює усе, що з ними відбувається через Instagram.

Як виглядають всі діти чоловіка Падалко Соболєва

Нагадуємо, що до початку повномасштабної війни в Україні Єгор Соболєв був народним депутатом. Після 24 лютого чоловік пішов захищати Україну і досі залишається на своєму посту. Окрім того, ок отримав підвищення у військові кар’єрі. У ті рідкими рідкісні моменти, коли йому вдається приїхати на вихідних додому одразу ж лоються сльози. Діти дуже сумують за батьком та важко переносять розлуку з ним.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.