Букетом в обличчя: переможцю “Холостячки” Олександру Еллерту дісталося після розставання з Ксенією Мішиною

Переможець романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Олександр Еллерт знаходиться в Сполучених Штатах Америки більше року, і активно показує своє нове життя.

Олександр та Ксенія здавалися ледь не найвродливішою парою в українському шоу-бізнесі. І здавалося, в Україні знову відбулася доволі рідкісна історія кохання, яке народилася під час знімань романтичного реаліті-шоу. Ні Голівуд, ні європейські продюсери не можуть похизуватися парами, які були б створені саме за такого формату. Тож Україна у цьому питанні безсумнівно лідувала.

Олександру Еллерту дісталося після розставання з Мішиною

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Олександру Еллерту дісталося після розставання з Мішиною

Здавалося, що Мішина вийде заміж за Еллерта. Але 2021-го сталося непередбачуване. Попри те, що шанувальники не хотіли вірити у чутки про їхнє розставання, воно дійсно відбулося. Перша криза сталася під час поїздки Ксенії до Хорватії, де вона знімалася у новому фільмі. Зірка просто видалила свого коханого з галереї, а також відписалася від нього в Instagram. Чоловік не визнавав, що в їхніх стосунках відбувається щось не те.

А вже незабаром Ксенія першою повідомила про те, що вони більше не разом. Олександр не здавався впродовж уроку. Він заявляв, що зробить усе необхідне, аби повернути свою кохану. І йому це майже вдалося після 24 лютого, коли він допомагав евакуюватися Ксенії до Карпат.

Але провівши декілька днів разом, обидва роз’їхалися. Мішина вирушила до Бельгії, а Олександр опинився в Сполучених Штатах Америки, підкресливши, що виїхав абсолютно легально.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Олександру Еллерту дісталося після розставання з Мішиною

Після цього гуморист не дозволяв собі висловів, в яких говорив про те, що поверне свою колишню, як і утримувався від слів про те, що її кохає. На її останній коментар щодо їхніх стосунків комік взагалі відповів з долею роздратування та сарказму.

Зараз Олександр проживає за кордоном і навіть не згадує про розставання з Мішиною. Натомість він провів чергове день народження без коханої.

Олександру Еллерту дісталося після розставання з Мішиною. Скріншоти особистої сторінки зірки

Зокрема нещодавно його привітали дуже незвичайним чином: кинули в обличчя квітами, а потім тортом.

Схожі статті

Прийшла вся синя: Тіна Кароль показала зустріч з найтаємничішою співачкою України Клавдією Петрівною

Популярність, якій можна тільки позаздрити. І мова навіть не про Тіну Кароль, а про її гостю — Клавдію Петрівну. Інкогніто-співачка завітала до легенди українського шоубізнесу для важливої місії.

Чорний граніт і квіти на могилі: зі смерті Руслани Писанки пройшло 2 роки — чоловік провідав її на кладовищі

Прощатися з близькими важко. Хочеться вірити, що ми колись ще точно зустрінемося з ними в кращому зі світів. Вірить це й Ігор Ісаков, який прийшов провідати Руслану Писанку в день її річниці.