Спочатку виступала, а тепер в суддівському кріслі: Сопонару показала карʼєрний зріст за роки в “Лізі Сміху”

Українська акторка Ірина Сопонару була багато років поспіль учасницею команди "Вінницькі" в гумористичній програмі "Ліга Сміху". Тепер прийшла черга кар'єрного зросту в суддівському кріслі.

Ірина Сопонару стала відомою українським глядачам завдяки провідним ролям в комедійних серіалах та шоу. Перевтілення у сільську дівчину Яринку у відомому ситкомі “Одного разу під Полтавою” зробило її ще більшою зіркою у сфері гумору.

Колектив “Вінницькі”, в склад якого входила Ірина Сопонару був створений у 2017 році. Вперше в цьому ж році він виступив на фестивалі “Ліги Сміху” в Одесі. Команда хоч і була новачком, однак по складу цього сказати не можна. До неї увійшли також відомі актори – Дмитро Голубєв та Олександр Теренчук.

Ірина Сопонару розповіла, коли планує святкувати весілля
Сопонару показала карʼєрний зріст за роки в “Лізі Сміху”

До слова, актриса знову показалася на зніманнях всім улюбленого розважального проєкту “Ліга Сміху”, втім, не в складі акторів, а в суддівському кріслі. Схоже, що Ірина тепер не слухатиме коментарі від свого виступу, а оцінюватиме інших.

Сопонару показала карʼєрний зріст за роки в “Лізі Сміху”

Імовірніше за все, випуск з участю акторки в складі журі глядачі зможуть побачити ближче до свята Нового року.

Сопонару показала карʼєрний зріст за роки в “Лізі Сміху”

Нагадаємо, що акторка гумористичного жанру Ірина Сопонару отримала пропозицію руки та серця від британця Ріса. Пара познайомилася в одному зі столичних закладів. Ріс вирішив підійти до Ірини, оскільки вона йому сподобалася, потім вони обмінялися соціальними мережами, спілкувалися, ходили на побачення, що, зрештою, привело до заручин.

Своїм шанувальникам гумористка зізналася, що весілля з коханим планують в травні 2024 року, проте в подробиці ще не вдавалася.

Схожі статті

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Як виглядає перша дружина Захура? Конкурентка Камалії, яку вподобали батьки багатія і яка народила йому сина

Колишній чоловік знаменитої української виконавиці Камалії рідко говорив про своє життя до зустрічі з артисткою, і лише нещодавно розкрив певні деталі.

“По мені плаче маммопластика”: Катя Репяхова показала знімок, на якому видно, що вона хоче змінити

Дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова показала фото, на якому видно, що вона хоче змінити. Знаменитість вже вдавалася до ряду змін.

Дружина Дмитра Гордона показала, який вигляд пара мала на початку стосунків 12 років тому: “Час летить”

Журналістка Олеся Бацман активно веде соціальні мережі та публікує багато дописів. Спільні фото з чоловіком не є виключенням. Жінка часто радує підписників новими світлинами.

Як виглядала Руслана Писанка в останні дні свого життя: коротка стрижка, хвора нога та ласкавий погляд

Знаменита українська акторка Руслана Писанка приголомшила усіх новиною про свою кончину, адже мало хто був готовий її почути. Якою зірка була в останні дні свого життя?

Дівчина Дантеса Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу на ранковій пробіжці. Все дуже добре видно

Дівчина знаменитого українського співака Володимира Дантеса, бізнесвумен Даша Кацуріна показала своє обличчя без макіяжу. Тоді вона мала ранкову пробіжку.