Життя після втечі з України зовсім інше: дружина Влада Ями показала, як тренується на вуличній лавочці

Хореограф Влад Яма після початку повномасштабного вторгнення покинув Україну та відправився з родиною шукати безпечного життя в США. Дружина танцівника показала, як проходить її тренування на вулиці.

Український танцівник Влад Яма для українських пересічних громадян став розчаруванням, оскільки покинув країну ще на початку повномасштабної війни та вирушив до Сполучених Штатів Америки. І хоча він не тільки рятував себе, а й свою родину, більшість українців приводять йому в приклад хоробрих чоловіків, які пішли захищати рідну землю.

Попри те, що хореограф допомагає Україні коштами, його витівки в мережі перекреслюють всі добрі справи. Наприклад, філософські висловлювання, мовляв, часто дивиться в минуле або знайдена на смітнику валіза, яка нібито мала поїхати для захисників вже не порожня.

Богдан Беспалов розповів, чому Влад Яма втік за кордон
Влад Яма

Зауважимо, що Влада Яму в народі продовжують називати “втікачем”, який насолоджується щасливим життям, забувши про Україну.

Нещодавно дружина хореографа Влада Ями Ліліана оприлюднила відео у своєму Instagram-блозі, як тренується на вуличній лавочці з вправами, направленими на все тіло.

Дружина Влада Ями заступилася за чоловіка
Дружина Влада Ями показала, як тренується на вуличній лавочці

“Я і лавочка. Тренування на все тіло. Крокування почергово на кожну ногу, присідання, віджимання, зворотні віджимання, прес”, – розповіла Ліліана.

Дружина Влада Ями показала, як тренується на вуличній лавочці

Для дружини Влада Ями важливо мати здорове та підтягнуте тіло, тож прямісінько на вулиці показала, як можна влаштувати для себе інтенсивне тренування, яке виявиться не гіршим, ніж в спортивному залі.

Нагадуємо, що 7-річний син Влада та Лілії Леон знявся в американському фільмі. Про це розповіла сама жінка на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Показ короткометражної картини “Sweet struggle” відбувся у місті Голлівуд, штат Флорида.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.