56-річний Гордон та всі його дружини: хто ці жінки, які народили йому сімох дітей та як вони виглядають

Інтерв'юер та журналіст Дмитро Гордон має бурхливе особисте життя. Чоловік тричі був одружений та має сімох дітей від чотирьох різних жінок.

Відомий український інтерв’юєр Дмитро Гордон дуже відкритий чоловік. На відміну від Андрія Данилка, яких приховує своє особисте життя, журналіст залюбки розповідає про свої жінок.

Перша дружина Наталія

Довгий час, першою обраницею Гордона вважалася Олена Сербіна. Проте, чоловік спростував ці чутки. Виявляється першою офіційною дружиною була жінка, на ім’я Наталія. Вона має білоруське коріння. Пара сформувалася у 80 роках минулого століття. Жінка народила Дмитру первістка Ростислава, проте їх шлюб завершився через 8 років. За словами журналіста, причиною розлучення стали почуття, що згасли.

Старший син Дмитра Гордона
Старший син Дмитра Гордона

Злата Ємельяненко

Жінка стала другою обраницею Дмитра. Проте, пара не була офіційно одружена. Їх стосунки розвивалися у період запуску газети “Бульвар Гордона”. Злата народила журналістові другого сина Дмитра. Зараз вона працює редакторкою програми “В гостях у Дмитра Гордона”.

Злата Ємельяненко з сином
Злата Ємельяненко з сином

Олена Сербіна

Другою офіційно дружиною гордона стала Олена Сербіна. У шлюбі народилося двоє дітей – Ліза та Лев. Чоловік обмовився, що вважає ці стосунки несправжніми. На думку Гордона, Олеся його приворожила. Втім, чари не допомогли й пара розпалася.

Олена Сербіна та Дмитро Гордон
Олена Сербіна та Дмитро Гордон

Олеся Бацман

Зараз чоловік одружений втрете. Ходили чутки, що Боцман стала причиною попереднього розлучення Дмитра. Проте, жінка відразу спростувала плітки, заявивши, що на початку їх стосунків, чоловік був цілком вільний. Його нинішня дружина також працює в журналістиці. У шлюбі Олеся народила трьох донечок. За словами Гордона, їх пара дуже міцна, а Олеся – це найкраща жінка в його житті. Чоловік наголошує, що вона не тільки чудова дружина й мати, а й справжній друг, що завжди вислухає та дасть пораду.

Дружина Дмитра Гордона
Дружина Дмитра Гордона
spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.