Як виглядає 16-річна донька Таран і Доманського, яка покинула Україну: фарбоване волосся, рум’янець на щоках

Єдина дочка знаменитої української телеведучої Лідіії Таран та Андрія Доманського Василина вперше за довгий час показала, як виглядає на даний момент.

Василина Доманська — єдина дочка Лідія Таран та Андрія Доманського. Дівчинка народилася у цивільному шлюбі двох телеведучих. Цей роман тривав зовсім недовго. Розпочався раптово під час розлучення шоумена з першою благовірною і закінчився так само неочікувано, коли Лідія Таран взяла участь у шоу “Танці з зірками”.

За словами журналістки, саме це стало причиною розриву. Однак преса неодноразово схилялася до думки, що насправді Андрій на той час зустрів своє кохання, адже з наступною обраницею Мариною він одружився.

Офіційно, Андрій Доманський є багатодітним батьком, адже має пʼятьох рідних дітлахів, і одного пасинка.

Дочка Лідії Таран та Андрія Доманського показала, як зараз виглядає

Дочка Лідії Таран та Андрія Доманського показала, як зараз виглядає

Після розставання Лідія була вимушена спілкуватися з колишнім чоловіком заради своєї дитини, однак, коли Василина подорослішала, то ця необхідність зникла. Зараз дівчина самостійно налаштовує комунікацію зі своїм рідним батьком. Однак, між ними на даний момент великі відстані. За останньою версією, Андрій знаходиться у Прибалтиці, у той самий час як Василина проживає разом з матір’ю у Франції.

Лідія Таран з донькою Василиною
Дочка Лідії Таран та Андрія Доманського показала, як зараз виглядає

За ці 2 роки Василина неабияк подорослішала та змінилася. Вже немає того русявого волосся. Дівчина перефарбувалася і стала брюнеткою.

Вона помітно схудла, а також набула модельних рис у зовнішності. Нещодавно Доманська оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжу фотографію, на який можна побачити, як саме вона трансформувалася за цей час

Дочка Лідії Таран та Андрія Доманського показала, як зараз виглядає

Так само привертають увагу її губи, які мають ту саму форму, за якою женуться мільйони красунь по всьому світі та постійно відвідують кабінет косметолога, аби отримати такі самі вуста.

До речі, Василина часто буває в Києві, але не розповідає про свої зустрічі з батьком.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.