Більше не секрет: як виглядає єдиний спадкоємець покійної Руслани Писанки, якого не було б без її чоловіка

Руслана Писанка пішла з життя 2 роки тому. Її вдівець Ігор Ісаков продовжує жити у тому самому будинку, який вони колись спорудили, щоб зустріти в ньому старість разом.

Знаменита українська акторка Руслана Писанка доволі спокійно говорила на рахунок імовірного поповнення в сім’ї. Вірніше, щодо того, що вона так і не пізнала щастя материнства. У своєму останньому інтерв’ю зірка прямо сказала, що приймає свою долю і не намагається її змінити. Мовляв, якщо вона не дала їй дітей, то і не треба.

При цьому зірці було прекрасно відоме сімейне тепло. Вона була неабияк прив’язаний до своєї матері, і до рідного брата, які обидва померли від онкології.

Вдівець Руслани Писанки показав сина: у покійної акторки був пасинок

Як зараз виглядає будинок покійної Руслани Писанки
Вдівець Руслани Писанки показав сина: у покійної акторки був пасинок

З іншої сторони Руслана все ж таки дізналася, що таке мати дитину. Після того, як вона зійшлася з Ігорем Ісаковим, а також побудувала дім своєї мрії, до них виїхав його спадкоємець.

Хлопець жив разом зі своїм батьком та мачухою її став повноцінним членом сім’ї. Руслана одразу ж поладнали з пасинком, але жити з ним довго не судилося, так як юнак незабаром пішов у вільне плавання.

Про нього пара говорила з журналістами нечасто, але все ж таки пригадати про хлопчика також не могла.

Нагадуємо, що Руслана пішла з життя влітку 2022-го. Новина про її смерть була дуже неочікуваною навіть для колег. І зірки не підозрювали про те, що Писанка у Німеччині лікує не ногу, а рак. Тим паче, що сама зірка добре приховувала свій біль і не видавала себе жодним чином. Як розповідав Ігор, вона навіть допомагала своїм друзям житловим питанням, у той самий час, як сама знаходилася на порозі смерті.

Незадовго до кончини Руслані стало набагато легше, що вселило надію у серце її коханого чоловіка. Пізніше саме він повідомив сумну новину. Попрощатися з Русланою можна було в Німеччині і в Києві. А 2023-го Ігор спорудив для неї пам’ятник, а також влаштував пере поховання, щоб вона могла знайти спокій разом зі своєю сім’єю.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.