Одна проблема на двох: що пов’язує сусідок Каменських та Осадчу – перша “бореться” за кордоном, друга вдома

Колишні сусідки Настя Каменських та Катя Осадча раптово зіткнулися з однією загальною проблемою, яка їх дуже хвилює - обидві набрали зайву вагу. Як приводять себе у форму знаменитості.

Перед початком сезону купальників багато жінок намагаються упорядкувати свої форми. Зірки не виняток. Так, колишні сусідки по елітному селищу, розташованому в мальовничому місці під Києвом, Настя Каменських та Катя Осадча, виявили, що за зимовий період набрали кілька зайвих кілограмів, тож колишні сусідки вирішили активно худнути. Каменських за кордоном, Осадча будинки під Києвом. Про те, як відбувається “боротьба” із зайвою вагою, обидві розповіли у Instagram.

Зіркові сусіди Катя Осадча з Юрієм Горбуновим та Настя Каменських із Потапом
Зіркові сусіди Катя Осадча з Юрієм Горбуновим та Настя Каменських із Потапом

Зірці “Світського життя” належить скинути лише два кілограми, тому особливий наголос Осадча вирішила зробити на харчуванні. Отже, щоб повернути собі ідеальні форми, Катя не вживає цукру після 15:00, сюди ж входять і фрукти. Вуглеводи та білки ведуча їсть окремо. Цілком виключає хліб і п’є багато води. Як фізичне навантаження Катерині допомагають маленькі сини, які не дають їй сидіти на одному місці.

Катя Осадча та Настя Каменських показали, як готуються до сезону купальників
Катя Осадча та Настя Каменських показали, як готуються до сезону купальників

Настя Каменських, поки вона ще не має дітей, зробила основний упор на фізичне навантаження. Співачка опублікувала пост, де показала частину тренування на балконі десь за кордоном та супроводжувала його довгим текстом із міркуваннями про те, як суспільство оцінює людей. У коментарі Каменських розповіла, що їй знову написали, що вона товста, тому співачка вирішила вжити екстрених заходів.

Нагадаємо, що співачка постійно критикувалась через зайву вагу. В одному зі своїх інтерв’ю Каменських зізнавалася, що вже звикла до цього, і коли відчуває, що треба схуднути, то знає, як це зробити. За час своєї творчої кар’єри її вага доходила до максимальних позначок, але через якийсь час швидко поверталася до норми.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.