Як виглядає могила Руслани Писанки: пам’ятник з чорного граніту і справжнє прізвище у написі (ФОТО)

Незабаром буде два роки, як не стало коханою мільйонами українців актриси Руслани Писанки. Її чоловік Ігор Ісаков зробив усе, щоби про артистку не забули.

19 липня 2022 року в ранковому ефірі 1+1 пролунала сумна новина, яка приголомшила телеглядачів – кохана мільйонами актриса Руслана Писанка, яка проходила лікування у Німеччині, померла. Лише нещодавно знаменитість виходила на зв’язок і підбадьорювала співвітчизників, а тепер повідомляється про її смерть. Писанка померла на 57-му році життя від агресивної форми раку.

Руслана Писанка із чоловіком Ігорем Ісаковим
Руслана Писанка із чоловіком Ігорем Ісаковим

21 липня її тіло кремували, а 2 серпня відбулася перша церемонія прощання, що відбулася у місті Кайзерслаутерн (Німеччина). За кілька тижнів порох Руслани Писанки доставили в Україну. 21 серпня Спасо-Преображенськім соборі Києва відбулася друга церемонія прощання, на якій була присутня величезна кількість її шанувальників та колег.

Прощання з Русланою Писанкою у Києві
Прощання з Русланою Писанкою у Києві

 

Прощання з Русланою Писанкою у Києві
Прощання з Русланою Писанкою у Києві

Урну з прахом актриси розмістили у крипті Спасо-Преображенського собору у невеликому колумбарії. Потім стало відомо, що чоловік Писанки Ігор Ісаков ухвалив рішення перепоховати Руслану та її маму, яка померла напередодні, на Берковецькому цвинтарі поряд із рідними актриси – батьком, братом та дідусем із бабусею.

17 листопада 2023 року в день народження Руслани Писанки Ігор Ісаков запросив близьких колег до пам’ятника, встановленого на його замовлення на могилі коханої дружини. Який вигляд має пам’ятник Руслани Писанки.

Як виглядає пам'ятник Руслані Писанці
Як виглядає пам’ятник Руслані Писанці

Композиція виконана із чорного граніту. На дошці чорно-білої гравюри зображено одну з найкрасивіших фотографій артистки, на якій вона безтурботно посміхається. На камені написано дату народження та дату смерті. Проте особливу увагу шанувальників актриси привернула прізвище. Замість “Писанка”, як усі її знали, було написано “Писанко”. Це і є справжнє прізвище Руслани.

Як виглядає пам'ятник Руслані Писанці
Як виглядає пам’ятник Руслані Писанці

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.