Як видовищний гол, але ще краще: Марічка Падалко розповіла, як Андрій Шевченко зробив її щасливою

Своїми голами за київське "Динамо", легендарний "Мілан" та збірну України Андрій Шевченко дарував радість мільйонам. Завдяки Андрію Шевченку змогла знайти своє щастя й Марічка Падалко.

1976 рік для США та світу став роком створення компанії Apple, а для України — народження одразу двох Андріїв Шевченків. І якщо постать легендарного футболіста відома не тільки всім українцям, а також мільйонам іноземців, то громадський діяч, політик та журналіст родом з Івано-Франківщини має не таку велику популярність, хоча він не менш важливий для країни.

Про Андрія Віталійовича в одному зі своїх недавніх постів написала Марічка Падалко. Ведуча згадує своє знайомство з колегою під час знімань популярного на початку 2000-х проєкту “Форт Буаяр”. На той момент Шевченко працював на 5 каналі. Саме завдяки йому Україна побачила легендарні кадри із влучанням яйця у тоді ще кандидата в президенти Януковича.

Марічка Падалко розповіла, як Андрій Шевченко зробив її щасливою
Марічка Падалко розповіла, як Андрій Шевченко зробив її щасливою

Відео, яке вже давно розійшлося на меми, було знято саме журналістами 1+1. Але в ефір каналу через певні причини воно вийти не могло. Оскільки в ті часи інтернет був рідкістю, а виробництво флешок тільки набувало масовості, інформацію на телебаченні зберігали за допомогою касет. Тому одну з них Марічка винесла з офісу 1+1 та передала Андрію, щоб кадри з падінням Віктора Януковича після влучання у політика яйця побачили всі українці.

Але найголовнішою подією в житті Падалко стало запрошення на пікнік, яке вона отримала від Шевченка за місяць після знімань “Форту Буаяр”. Завдяки цьому Марічка зустріла свого чоловіка Єгора Соболєва, з яким телеведуча виховує сина та двох чудових доньок. Коханий телеведучої зараз не часто знаходиться поруч з нею, оскільки боронить Україну. Але чоловік не залишає Марічку без підтримки та робить все від себе залежне для мирного життя дітей.

Марічка Падалко розповіла, як Андрій Шевченко зробив її щасливою
Марічка Падалко розповіла, як Андрій Шевченко зробив її щасливою

Зі свого боку, як журналістка, Падалко також докладає багато зусиль для того, щоб держава ставала сильнішою, а країна — кращою для народу. Своїх дітей Єгор та Марічка виховують у любові до України та повазі до інших людей. Тому син Михайло, а також доньки Марія та маленька Катруся, яка зростом вже починає наздоганяти маму, у шанувальників ведучої не викликають ніяких інших емоцій, окрім захоплення їхньою чуйністю, розумом та скромністю.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?