Одна промовчала, друга написала 6 слів і закрила коментарі: Ротару та Пугачова – як реагують зірки на новини

Вони постійно конкурували між собою, хоч і ретельно приховували це. Дві зірки епохи - Софія Ротару та Алла Пугачова - такі однакові та такі різні!

Алла Пугачова та Софія Ротару – дві мега зірки однієї епохи. Їх постійно порівнювали між собою, хоча самі артистки завжди стверджували, що між ними дуже теплі приятельські стосунки, які хоч і не переросли у міцну дружбу, але все ж таки були перевірені роками.
Не відомо чи спілкуються зараз дві мегазірки, але те, що вони стежать за соцмережами один одного – це факт.

Як реагують на новини Ротару та Пугачова
Як реагують на новини Ротару та Пугачова

Так, напередодні в Україні відбулися трагічні події – російськими ракетами було зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури, серед яких була дитяча лікарня “Охматдит”. Обидві артистки моментально відреагували та оприлюднили у своїх соціальних мережах пости.

Софія Ротару, яка давно не виходила на зв’язок, по традиції опублікувала фотографію зі зруйнованою будівлею та людьми, які знаються на завалах, під якими могли перебувати люди, зокрема діти, та відзначила її емодзі у вигляді розбитого серця. Ні одного слова.

Як реагують на новини Ротару та Пугачова
Як реагують на новини Ротару та Пугачова

Російська співачка Алла Пугачова вчинила інакше. У своєму Інстаграмі артистка оприлюднила фотографію, яка облетіла весь світ і написала лише шість слів.

“Бог терплячий, але всьому є межа”.

Як реагують на новини Ротару та Пугачова
Як реагують на новини Ротару та Пугачова

Потім співачка повністю відключила коментарі під постом.

Зазначимо, що на початку війни Алла Пугачова на знак незгоди з політикою путінського режиму, разом із дітьми – близнюками Лізою І Гаррі покинула країну та переїхала до Ізраїлю. На відміну від свого чоловіка – шоумена та гумориста Максима Галкіна, який відкрито висловлюється проти війни в Україні, співачка не почала робити різких заяв, але дала зрозуміти, що вважає дії держави злочинними. Софія Михайлівна ніколи не висловилася з цього приводу і мовчки реагує на всі злочини російських окупантів.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?

Величні плани: Олена Кравець розкрила, ким мріють стати її двійнята – шляхи брата та сестри розійдуться?

Відома українська акторка вирішила привідкрити завісу життя своєї родини та відверто розповіла про плани її менших дітей на майбутнє. Виявляється, двійнята обрали кардинально різні шляхи.