Дуже милий і мужній: як з самого ранку виглядає новий герой реаліті-шоу “Холостяк-13” Олександр Терен Будько

Новий Герой реаліті-шоу побачень "Холостяк-13" засвітився в об'єктиві фотокамери незмінного ведучого програми Григорія Решетніка вже з самого ранку!

Хто був уважний, той з самого ранку міг побачити нового Героя реаліті-шоу побачень “Холостяк-13” Олександра Будько, він же “Терен”. Засвітився новий холостяк в об’єктиві камери відомого, постійного і незмінного ведучого цього шоу — Григорія Решетніка. Останній прийшов сьогодні зранку на роботу (після того, як смажив яйця на сніданок) та виклав трохи бекстейджу з підготовки до зйомок “Холостяка”.

Побачити нове шоу на телеекранах українці зможуть вже цієї осені. А поки що триває клопітка робота і зйомки, зйомки, зйомки. Ведучий Григорій Решетнік навіть дружину одну з дітьми на море відпустив. Сам лишився один вдома — бо йому потрібно працювати і ще раз працювати.

Жінкам показали, як виглядає 28-річний Олександр Терен Будько
Жінкам показали, як виглядає 28-річний Олександр Терен Будько

Тож, новий “Холостяк-13” з самого ранку виглядає дуже милим, свіжим і мужнім. Не перед камерами він ходить у звичайній світло-жовтій футболці, яка підкреслює його міцну статуру, та чорних штанях. Красунчик ще той! Ще на короткому stories, яку виклав Григорій Решетнік на своїй сторінці в соцмережі Instagram помітно, що новий Холостяк зранку трохи вже якийсь дуже серйозний. Але це додає ще більшої краси та мужності.

Чого-чого, але сміливості, сили, стійкості та мужності новому “Холостяку-13” Олександру Будько точно не бракує! Адже він у прямому сенсі захисник нашої держави. Його прозвали Героєм нашого часу, бо так воно і є. Не дивлячись на те, що під час своєї служби він втратив обидві кінцівки ніг і нині має протезування, він пройшов складну реабілітацію і не зупинився на шляху до здійснення своїх мрій!

Уже відомо, кого саме “Терен” хоче побачити та віднайти на проєкті “Холостяк-13”. Це має бути жінка, внутрішнім світом якої він буде захоплюватися. Його цікавлять розумні та прогресивні дівчата з якими легко можна спілкуватися. Найбільше йому подобається, коли жінка прагне змін у собі, в суспільстві, прагне бути кращою.

Не менш важливим питанням для військового “Холостяка-13” є те, щоб його майбутня дружина була україномовною, підтримувала Україну, ідею єдності та Соборності нашої держави. Сам він прагне за допомогою цього шоу поринути у нову історію кохання та зустріти свою людину з якою він зможе побудувати сім’ю. Олександру Будько щиро вірить, що на проєкті він зможе зустріти своє кохання.

Схожі статті

Ховалась аж 3 роки: дружина Винника несподівано засвітилася у Празі – як зараз виглядає Таюне

Три роки про "таємну" дружину Олега Винника не було нічого чути, а потім Таюне несподівано засвітилася у Празі. Як змінилася 51-річна Таїсія Сватко після того, як виїхала з України?

Батько інший, але носить прізвище Кіперман: Віра Брежнєва показала старшу дочку – їй вже 24

Старша донька Віри Брежнєвої, яка давно живе у США, кардинально змінила імідж і тепер зовсім не схожа на свою знамениту маму. Який вигляд має 24-річна Соня Кіперман зараз?

“Зважені та щасливі” відкрили карти: новий ведучий, нові тренери – хто допомагатиме українцям

Команда СТБ назвала імена нових експертів, які допомагатимуть українцям впоратися із зайвою вагою у наступному сезоні "Зважених та щасливих".

43-річний Педан розповів, чому переїхав до Притули: “Сказали, що в мене є півтора місяці”

43-річний телеведучий Олександр Педан розповів, чому переїхав до Сергія Притули. Історія цих двох включає не просто приятельство. Деталі в нашому матеріалі.

МастерШеф 15 сезон 5 випуск від 29.03.2025: хто з учасників покинув шоу – “Як дитина”

Хто покинув "МастерШеф-15" вже відомо. Судді назвали ім'я чергового учасника, який не зміг впоратися із завданням та відправився додому після поразки.

“Уже до Інни інтерес пройшов”: Андрій Данилко розповів про кохання, яке почалось з неприязні

Знаменитий український виконавець Андрій Данилко розповів про кохання, яке почалось не з симпатії. Виконавець майстерно зумів підкорити чуже серце. Але чиє ж?