Лілія Ребрик показала зйомки найважливішого проєкту в Україні: знов опинилася на вокзалі

Лілія Ребрик показала, як та де відбуваються зйомки нового випуску однієї з відомих українських програм. Хто саме став героями телешоу, вона не говорить.

Багатодітна мама, українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик показала, як нині відбуваються зйомки найважливішого і найвідомішого телешоу України. Про все це вона повідомила в своїй stories у соцмережі Instagram. Локацією для знімального майданчику знов став залізничний вокзал у Києві. Мова іде про зйомки нового випуску проєкту “Дочекаюсь”. Лілія Ребрик підкреслила, що таким чином ще одна українська родина сьогодні, 29 жовтня, об’єднається й надалі буде разом.

Знімали новий випуск програми біля входу залізничного вокзалу “Південний”. Сама ж Лілія Ребрик пояснила, що не може розсекретити героїв програми. Про що буде новий випуск і хто став її учасником українці зможуть дізнатися вже з екранів своїх телевізорів. Зірка лише інтригує говорячи фразу: “Що буде, що буде…”. А по факту ніякої інформації не розкриває. Також вона пояснила, що дуже сильно любить команду, яка зібралася знімати цю програму, обожнює вона й сам цей проєкт. Також, вона щиро вірить у те, що всі українці рано, або пізно, повернуться додому (на рідну землю).

Лілія Ребрик показала, як відбуваються зйомки відомого телешоу
Лілія Ребрик показала, як відбуваються зйомки відомого телешоу

Прийняла участь у зйомках цієї програми й донечка Лілії Ребрик. А саме, шестирічна Поліна. Їй також одягнули мікрофон-петличку, усе поправили, зробили все гарно і направили у кадр. Тому, з екранів телевізорів українці зможуть побачити ще й цю маленьку зірочку. Її Лілія Ребрик називає своєю маленькою помічницею, артисткою, або юною маминою помічницею. Після цього, зйомки перемістилися кудись в зоопарк, а ще в якийсь просто дуже гарний парк. Але локацію цих місць не розсекречують.

Лілія Ребрик показала, як відбуваються зйомки відомого телешоу
Лілія Ребрик показала, як відбуваються зйомки відомого телешоу

Як відомо, програма “Дочекаюсь” — це проєкт, який виходить за участі з Лілею Ребрик. Його створив колектив телеканалу “Дім”. Мета цієї програми шукати людей, які з тих, або інших причин зникли у зв’язку з тією ситуацією, яка відбувається в нашій країні з 24 лютого 2022 року. Лілія Ребрик є “обличчям” цього проєкту. Пісня “Дочекаюсь” української співачки KOLA стала саундтреком до цієї програми. Загалом мета проєкту — пошук людей, повернення їх додому та об’єднання українських сімей разом.

Схожі статті

МастерШеф 17 сезон 18 випуск від 03.05.2026: хто покинув шоу – “Злили самі себе”

Хто покинув МастерШеф-17 вже відомо. Судді назвали ім'я учасника і їхнє рішення викликало чималі дискусії в мережі. Усі деталі в нашому матеріалі.

59-річна Ольга Сумська вразила заявою про старшу дочку-москвичку Тоню: “Намагаюся…”

Ще 6 років тому Ольга Сумська та її дочки викликали у публіки здебільшого захоплення. Але у 2022-му все змінилося, і на родину звалилася чимала критика.

“Їй потрібна увага”: Сасанчин розповів про стосунки з екс-дружиною, яка народила від нього

Молодий виконавець та переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин розповів, що зараз відбувається між ним та його колишньою дружиною Іванною.

36-річна Ксенія Мішина розповіла правду про своє майбутнє весілля: “Вийду заміж”

Знаменита акторка Ксенія Мішина порадувала своїх шанувальників неймовірним коментарем на рахунок особистого життя, і зокрема коханням і планами.

Офіційно – вже не пара! Потап та Настя Каменських оголосили про розлучення – “Коментарів не буде”

Одна з найпопулярніших пар українського шоу-бізнесу Настя Каменських та Потап після 20 років шлюбу офіційно оголосили про розлучення! Як реагують фанати та зіркові друзі?

Ксенія Мішина зробила заяву про народження 2-ї дитини в її родині: “Я піду в декрет”

Популярна українська акторка Ксенія Мішина вже багато років самотня матір. І публіка завжди засипає її компліментами на рахунок вихованості та талантів її сина.