“Слів у мене нема”: у Дніпрі росіянин публічно спалив свій паспорт, протестуючи проти агресії Росії в Україні

24 лютого почалося військове вторгнення Росії на територію Україну. Наразі десятки наших міст потерпають від ворога, однак армія України активно обороняється та героїчно виборює незалежність та свободу Батьківщини. Уся Україна активізувалася та згуртувалася разом, аби допомогти солдатам Збройних сил України, тероборони та людям, які постраждали внаслідок війни.

Ті, хто не має змоги долучитися до лав армії або зайнятися волонтерством, висловлюють свою позицію у соціальних мережах або під час мітингів. Так, у центрі Дніпра, на площі Героїв Майдану, громадянин країни-агресора привселюдно спалив свій російський паспорт, заявивши, що він не хоче мати нічого спільного з державою, яка чинить геноцид проти українців.

Росіянин спалив свій паспорт у Дніпрі
Росіянин спалив свій паспорт у Дніпрі

Василь Василишин, якому зараз 52 роки, народився в росії, в республіці Комі. Наприкінці 90-х він переїхав до України, де працював водієм на хлібзаводі, а зараз обслуговує ОСББ. У чоловіка тут донька та онучка, які являються громадянками України. Чоловік зауважив, що після спалення російського паспорта відчув полегшення, адже тепер не матиме нічого спільного з державою-терористкою.

“Це держава-агресор, яка вбиває людей, дітей. Мої діти – громадяни України. Мене ніхто не притискав ніколи! Мені ніхто не казав, що я москаль, чи ще щось. Я був на Західній Україні дуже часто, я був у тому ж Маріуполі, був у Бердянську, в Харкові. Взагалі Харків – це майже рідне місто. Я коли бачу, що там відбувається, у мене сльози течуть! Що вони роблять?
– говорить чоловік”, – зазначив Василь, пояснивши свій вчинок.

Росіянин спалив свій паспорт у Дніпрі
Росіянин спалив свій паспорт у Дніпрі

Наразі чоловік має посвідчення на проживання, але сподівається отримати українське громадянство.

Популярне зараз

Схожі новини