Як виглядає перший чоловік 44-річної Олени Зеленської і де він зараз: українець з немаленьким капіталом (ФОТО)

Олена Зеленська – перша леді України, біографія якої цікавить далеко не лише українців. Дізнайтеся, як виглядає її перший чоловік та де він зараз.

Про героїню нашої сьогоднішньої статті вперше заговорили, коли небосхилі українського шоу-бізнесу зійшла зірка талановитого актора і гумориста Володимира Зеленського. Багатьох зацікавило, хто знаходиться поруч з артистом та наскільки його друга половинка йому відповідає. А що ж відомо про першого чоловіка Олени Зеленської?

Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської

Вперше Олена виходила заміж під своїм дівочим прізвищем Кияшко у 2003 році за майбутнього президента України Володимира Зеленського.

Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської та де він зараз
Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської та де він зараз

Подружжя родом з Кривого Рогу, співпадає і рік народження пари – 1978-й. Майбутні чоловік та дружина вчилися в паралельних класах у гімназії, але зав’язалися між ними стосунки вже після випуску зі школи. Ба більше, Олена була не в захваті від залицянь Володимира, оскільки на той момент її серце належало іншому хлопцю.

Як зізнавався в одному з інтерв’ю Зеленський, у нього ніколи не було проблеми звернути на себе увагу дівчат, однак з Оленою все було по-іншому – вона до себе його не підпускала, чим лише підігріла інтерес.

Як виглядає перший чоловік Олени Зеленської та де він зараз

До весілля пара зустрічалася цілих 8 років, жили вони теж окремо, оскільки Володимир асоціював шлюб зі швидким народженням дітей, з чим поспішати не хотів, а його обраниця ж не вважала штамп в паспорті чимось обов’язковим, тож не квапила Зеленського з пропозицією.

Весілля вони зіграли у 2003-му, коли в їхньому гастрольному графіку знайшлося вільне місце. Вже через рік у них народилася донька Олександра, а у 2013-му – син Кирило.

Разом Володимир і Олена Зеленські побудували міцну родину, заробили немаленький капітал, любов українців та повагу усього цивілізованого світу.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.