Ніяка вона не Квіткова: ось яке прізвище переможниця “Холостяка-9” змінила багато років тому в паспорті

Свою популярність, шанувальників та кількість підписників в Instagram здобула завдяки участі в шоу про кохання “Холостяк-9”. Всі раділи за зіркове подружжя, адже вони стали одними з небагатьох, кому вдалося побудувати стосунки після проєкту.

Даша Квіткова

Проте щасливе любовна історія, на жаль, закінчилася. Даша Квіткова та Микита Добринін в січні 2023 року заявили, що розлучаються. Це було спільне рішення, проте першою розмову почала саме Даша. У пари є син Лев, який з’явився на світ у 2021 році.

Які прізвище має Даша Квіткова по паспорту?

Народилася дівчина 9 липня 1998 року. Справжнє прізвище Даші ніяка не Квіткова, а Матюніна. Вона відверто зізналася, що соромилася свого походження і ніяк його не сприймала, а тому вирішила придумати псевдонім “Квіткова”.

Проте у 2020 році Даша вийшла заміж за Микиту Добриніна та взяла його прізвище “Вакулович”, адже справжнє ім’я її колишнього чоловіка Влад Вакулович.

Даша Квіткова та Микита Добринін

У 2019 році взяла участь в проєкті на СТБ “Холостяк-9”. Спочатку Даша здалася Микиті нещирою у своїх почуттях, словах, діях. Але вирішив дати їй шанс та залишити в шоу і не помилився. Дівчина змогла довести, що мала справжню та сильну любов до холостяка, а тому у фіналі Добринін зробив вибір на її користь.

Зараз Даша Квіткова активно веде свій блог в Instagram, подорожує, виховує сина та ділиться красивими світлинами зі свого життя.

Популярне зараз

Схожі новини