Стала дорослою: де живе та чим займається донька зірки Нового каналу Олександра Педана Лера Педан

Лера Педан наразі блогерка та справжня зірка YouTube. Спільний проєкт, який вони ведуть разом з батьком “Універ Check” допоміг майбутнім абітурієнтам знайти своє покликання в житті та знати про всі хороші українські виші.

Народилася дівчинка 25 березня 2005 року. Зараз Валерії 17 років. Стало відомо про теперішнє життя та спеціальність, яку обрала зіркова донька. Відомо, що цього року вона вступила до приватного вищого навчального закладу у Львові, а саме до Українського Католицького Університету. Вартість навчання складає 80 тисяч гривень на рік.

Валерія Педан з батьком
Валерія Педан з батьком

За словами Олександра Педана, донька сама вирішила, куди хоче вступити, тому батьки її повністю підтримали. Також зазначимо, що приватний заклад вони обрали цілеспрямовано, адже шоумен з дружиною давно відкладали на навчання своєї дитини, тому не хотіли, щоб Лера займала чуже бюджетне місце.

Валерія обрала для себе спеціальність “соціологія”. Педан зізнається, що пишається своєю донькою. Вона пройшла цей етап життя. Запропонувала сама заклад, в якому хоче вчитися та майбутню професію.

Телеведучий вважає, що в Україні найкраща освіта. Важливо, щоб українські діти були свідомими в житті та знали, чого хочуть досягти. Потім працювали та відбудовували Україну.

Тепер Валерія живе окремо від батьків та насолоджується своїм студентським життям. Дівчинка дуже розумна й склала мультимедійний тест для вступу з балом 177, 45. Закінчила школу з золотою медаллю.

Схожі новини