Покинутий Мішиною Еллерт після еміграції в США не може знайти нову дівчину: “Вродливих американок не існує”

На початку минулого року Олександр Еллерт востаннє сказав, що хоча повернути стосунки з Ксенією Мішиною. Через декілька місяців стало відомо про еміграцію чоловіка. Примітно, що Еллерт не став уточнювати, чи назавжди покидає Україну, або ж планує повернутися. Однак час минає, а гуморист продовжує знаходитися за океаном.

Олександр Еллерт не може знайти нову дівчину

Олександр Еллерт показав на кого проміняв Ксенію Мішину
Олександр Еллерт не може знайти нову дівчину

Ба більше, досі він не вступив у нові романтичні стосунки. І нещодавно з’явилося пояснення від коміка щодо його самотності. Виявляється, в Штатах набагато менше вродливих дівчат, за його думкою.

Зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію, на який постав з квітами, а в дописі заявив, що не дивлячись на постійну критику від українок, вони все одно залишаються найвродливішими.

Нагадуємо, що історія стосунків Олександра та Ксенії розпочалася у першому сезоні шоу “Холостячка”. Пара була разом близько року після закінчення зйомок, але пережила важке розставання. Першу кризу глядачі помітили, коли Ксенія знаходилася на зйомках в Хорватії, видалила всі спільні фотографії з коханим та відписалася від нього в Instagram. Однак тоді пара не визнала, що має якісь проблеми.

А вже через місяць стало відомо, що молоді люди дійсно розірвали стосунки. Втім, комік не припиняв залицятися до акторки і намагатися повернути її. Така ситуація також зберігалася досить довго, аж поки не почалася війна. Наприкінці лютого вони зустрілися востаннє.

На даний момент Ксенія разом з сином проживає в Києві і просить більше не асоціювати її з колишнім бойфрендом.

Популярне зараз

Схожі новини