Неодноразово Марічка Падалко розповідала, що коли почала зустрічатися з Єгором Соболєвим вони обидва не були вільними людьми. Однак ведуча була впевнена щодо стосунків з Народним депутатом України далеко не одразу, а тому спочатку відправила на побачення з ним Лідію Таран, щоб вона побачила чоловіка, поспілкувалися і поділилася своїми враженнями з подругою. Ведуча побачилася з Єгором і можна сказати, що зробила свій внесок у щастя подруги.
![Марічка Падалко заявила, що Лідія Таран ходила на побачення з її чоловіком](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2022/06/screenshot_6-5.jpg)
Лідія Таран і Марічка Падалко зустрічались з одним і тим самим чоловіком
Марічка зізналася про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, чим дуже здивувала аудиторію. Втім, ідея ходила на побачення не тільки з Єгором, але і з іншими потенційними бойфрендами журналістки.
![Марічка Падалко з чоловіком](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/03/02e11328-56fc-4bfa-985a-b6ff656dae0f-1500x1000-1-1-1200x691-1.webp)
Примітно, що сама Лідія Таран ніколи не була заміжньою, а єдиний обранець журналістки, про якого відомо пресі — це Андрій Доманський. Саме від нього Лідія народила свою єдину дочку Василину. Зараз екс-пара навіть не спілкується.
Зараз Марічка Падалко і Єгор Соболєв виховують трьох спільних дітей. Також у політика є донька від попередніх стосунків. Після початку повномасштабної війни Єгор пішов захищати Україну, а тому родині дуже важко. Кожна зустріч з головою сім’ї приносить сльози щастя та радість, яка закінчується через декілька днів, коли відпустка закінчується.
Тим часом діти Марічки Падалко у перші місяці війни були евакуйовані, але потім родина повернулася до Києва.