Лідія Таран і Марічка Падалко зустрічались з одним і тим самим чоловіком: одна з них тепер з ним одружена

Відома українська телеведуча Марічка Падалко розповіла багато цікавих деталей про її стосунки з чоловіком. Одна з найприголомшливих — його побачення з Лідією Таран.

Неодноразово Марічка Падалко розповідала, що коли почала зустрічатися з Єгором Соболєвим вони обидва не були вільними людьми. Однак ведуча була впевнена щодо стосунків з Народним депутатом України далеко не одразу, а тому спочатку відправила на побачення з ним Лідію Таран, щоб вона побачила чоловіка, поспілкувалися і поділилася своїми враженнями з подругою. Ведуча побачилася з Єгором і можна сказати, що зробила свій внесок у щастя подруги.

Марічка Падалко заявила, що Лідія Таран ходила на побачення з її чоловіком
Лідія Таран і Марічка Падалко зустрічались з одним і тим самим чоловіком

Лідія Таран і Марічка Падалко зустрічались з одним і тим самим чоловіком

Марічка зізналася про це на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, чим дуже здивувала аудиторію. Втім, ідея ходила на побачення не тільки з Єгором, але і з іншими потенційними бойфрендами журналістки.

Марічка Падалко з чоловіком
Лідія Таран і Марічка Падалко зустрічались з одним і тим самим чоловіком

Примітно, що сама Лідія Таран ніколи не була заміжньою, а єдиний обранець журналістки, про якого відомо пресі — це Андрій Доманський. Саме від нього Лідія народила свою єдину дочку Василину. Зараз екс-пара навіть не спілкується.

Зараз Марічка Падалко і Єгор Соболєв виховують трьох спільних дітей. Також у політика є донька від попередніх стосунків. Після початку повномасштабної війни Єгор пішов захищати Україну, а тому родині дуже важко. Кожна зустріч з головою сім’ї приносить сльози щастя та радість, яка закінчується через декілька днів, коли відпустка закінчується.

Тим часом діти Марічки Падалко у перші місяці війни були евакуйовані, але потім родина повернулася до Києва.

Схожі статті

Що відомо про таємничого чоловіка Нелі Шовкопляс – розкрито неприємні деталі любовних стосунків зірки 1+1

Відома українська телеведуча Неля Шовкопляс дала ексклюзивний коментар на рахунок свого особистого життя, і розповіла, що приховувала від глядачів за своєю широкою посмішкою.

“Ходить наліво”: 59-річний Олег Скрипка вразив зізнанням про зради дружини у шлюбі та назвав причину

Знаменитий український музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка дав ексклюзивний коментар на рахунок невірності у шлюбі та вразив зізнанням.

“Якщо для неї це важливо, то хоч завтра розпишемося”: син Наталії Сумської вперше розповів про свою дружину

Відомий український актор В'ячеслав Хостікоєв розкрив особистість своєї дружини. Виявляється, чоловік понад 7 років живе з обраницею без штампа у паспорті.

Після провалу у прямому ефірі Людмила Барбір показала, на що змушена йти заради роботи в “Сніданку з 1+1”

Відома українська телеведуча Людмила Барбір показала, як проходять її робочі будні. Зірка кожного дня має виходити до прямого ефіру, а тому її графік дещо відрізняється.

“Може призвести до онкології”: зірка МастерШеф Тетяна Літвінова вперше розповіла, що видалила пухлину

Відомий український кулінар Тетяна Літвінова давно не з'являється на телебаченні, але тим не менш дуже популярна в мережі. Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв'ю.

Особисте життя Андрія Данилка: що відомо про “таємних” дружин артиста та чутки про службові романи

Шанувальників відомого артиста Андрія Данилко цікавить не тільки творчість, але і його особисте життя. Яке співак тримає за сімома замками.