Влад Яма після втечі з України показав свою любов, і це не красуня-дружина Ліліана: благовірна не проти

7 років тому Влад Яма вперше став батьком. Свого первістка хореограф назвав Леоном. Ім’я незвичайне для України, однак зважаючи на любов сім’ї до подорожей, а також прихильність танцюриста до Сполучених Штатів Америки, даний вибір набуває сенсу.

Лілія Яма, Влад Яма та Леон
Влад Яма показав сина Леона та назвав його своєю любов’ю

Після появи першого сина сім’я так і не наважилася на другі пологи, хоча постійно обговорює дану тему з журналістами.

Наприклад, минулого року Влад та Ліліана знову розповіли про те, що хочуть стати батьками вдруге. Але від слів до діла не дійшло. Натомість сім’я більше року перебуває в еміграції.

Влад Яма показав сина Леона та назвав його своєю любов’ю

24 лютого Влад евакуював свою родину та опинився у Флориді. Родина перечікує війну у цьому штаті по сей день. За цей час Леон встиг адаптуватися і навіть починає асимілюватися.

Влад багато часу проводить разом з сином, адже привчає його до активного образу життя, спорту, танцям та іншим видам діяльності. Натомість Леон все більше привчається до культури вулиць. Саме про це нещодавно хореограф повідомив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, оприлюднивши нові фото зі своїм спадкоємцем. У дописі до кадрів він назвав його “своєю любов’ю”.

Влад Яма показав сина Леона та назвав його своєю любов’ю

Варто відзначити, що ще декілька місяців тому Леон намагався опанувати мистецтво брейк-дансу. Хлопчик навіть взяв участь у змаганнях, але під час виконання номеру у нього злетіли кросівки, що значно погіршило його результат. Втім, Влад з гордістю заявив, що для першого разу його син впорався просто приголомшливо.

Хтозна, можливо незабаром Влад та Ліліана повідомлять про майбутнє поповнення в родині, і любові в них буде у два рази більше, а у Леона з’явиться братик чи сестричка.

Схожі новини