Зізнання у коханні: Лілія Ребрик поділилася, де зараз знаходиться та з ким – чоловік не поруч

Лілія Ребрик – талановита, успішна акторка театру та кіно, телеведуча й навіть танцівниця. Повідомила, що зараз знаходиться в зовсім іншому місті. Чому без коханого чоловіка та дітей?

Так, у своєму Instagram-блозі зірка любить ділитися новинами з життя та анонсами на власні виступи. Так сталося й цього разу. Артистка розповіла, що зараз знаходиться в Одесі, але з робочими цілями, адже на глядачів чекала нова порція емоцій з вистави “Номер 13”. Ніякі тривоги не завадили всім присутнім провести неймовірний вечір з кумирами.

Лілія Ребрик, гуляючи вуличками, зізналася за, що любить Одесу-маму. Акторка показала, що раніше з колегами тут часто бувала, адже концерти в місті були заплановані ледь не щомісяця. Стільки спогадів, радощів та різноманітних емоцій переповняли кожного нового разу.

“Люблю Одесу за дух свободи. Ось сьогодні показую вам весь свій маршрут. Чимчикую в театр, трішки змерзла, добре, що мала, що вдягнути. Вийшла на трасу з дороги. Я думаю для багатьох знайома ця траса. Так що, сьогодні надихалася. Море там позаду лишилося. До зустрічі в театрі”, – розповіла підписника Ребрик.

Попри оголошені тривоги та всі переживання, актори прекрасно зіграли свою виставу та подарували масу радісних моментів усім глядачам.

“Одесо, дякую. Попри безкінечні тривоги, ми таки зіграли виставу. Люди, ви неймовірні”, підписала світлину Лілія.

Лілія Ребрик у своєму Instagram

Така усміхнена, щаслива та радісна. Вигляд Лілії Ребрик доводить, що улюблена справа здатна окрилити, принести задоволення та повернути до життя навіть в непрості часи.

Схожі статті