Зіркові викладачі українських ВНЗ: Григорій Решетнік, Віктор Павлік, Ахтем Сеітаблаєв, Олена Шоптенко

Частіше за все викладачами стають відомі актори, телеведучі та співаки, адже хто як не вони зможуть навчити всьому необхідному своїх студентів, аби ті змогли стати справжніми новими зірками українського шоу-бізнесу. Напевно, немає більш гідних викладачів ніж ті, які самі пройшли весь цей шлях на сцені. Кожен з них починав кар’єру з нуля, і шлях у кожного різний. Варто пам’ятати, що немає секрету успіху, у кожної людини свій шлях, тому допомогти можуть лише знання та практика і досвід.

Григорій Решетнік

Григорій Решетнік

Успішний телеведучий найвідомішого українського романтичного шоу “Холостяк” Григорій Решетнік знає, як складно почати свій творчий шлях, коли ти мало що знаєш та вмієш, але хочеш досягти бажаного. Тому, він вирішив ділитися своїм досвідом зі студентами та викладає в інституті культури на кафедрі Теле-радіо ведучих та кореспондентів.

Віктор Павлік

Віктор Павлік

Народний український артист Віктор Павлік також ділиться своїми знаннями зі студентками коледжу, але з недавніх пір. Павлік буде вчити молодих студентів співати та накопичувати досвід та неоціненні знання.

Олена Шоптенко

Олена Шоптенко

Найуспішніша українська хореографиня і танцюристка Олена Шоптенко, яка неодноразово завойовувала призові місця на різноманітних змаганнях та перемогла на шоу “Танці з зірками” також є викладачем для молодих і талановитих танцюристів в інституті культури.

Ахтем Сеітаблаєв

Ахтем Сеітаблаєв

Відомий український кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв також вирішив ділитися своїми знаннями з юними режисерами, які хочуть створювати гідний контент та робити якісне українське кіно.

Схожі новини