Куди зникла Міка Ньютон: роками не полишає онкодиспансер і змусила чоловіка-іноземця плакати по ночах

20 років тому голос Міки Ньютон лунав з усіх радіоефірів, телеканалів та країн. І раптом артистка зникла з медійного простору, залишивши після себе багато запитань.

Гучно про себе нагадати Міці Ньютон довелося в лютому минулого року. Співачка на увесь світ заявила, що вона є українською виконавицею і перед багатотисячною американською аудиторією розповіла про повномасштабну війну, яка відбувається на її батьківщині. Вперше за довгий час користувачі мережі пригадали про неймовірно талановиту та вродливу дівчину, пісні якої свого часу лунали абсолютно звідусіль.

Куди зникла Міка Ньютон

Міка Ньютон повертається додому
Куди зникла Міка Ньютон

Після невдалого виступу на Євробаченні Міка Ньютон прийняла рішення емігрувати до Сполучених Штатів Америки. За кордоном артистка проживає вже довгі роки. І саме там вона влаштувала своє особисте життя: Міка вийшла заміж за власника модельного агентства Кріса Сааведра.

Однак через декілька років на їхню пару очікувало серйозне випробування. Співачка дізналася, що захворіла на онкологію. Мова йде про рак яєчника.

Міка Ньютон зі своїм чоловіком
Куди зникла Міка Ньютон

Кріс сильно хвилювався за свою дружину і плакав по ночах. Однак, зробив все необхідне, щоб підтримати кохану та допомогти їй вибратися з цього стану. Через декілька років Міка увійшла в ремісію, і тепер вимушена регулярно відвідувати онкодиспансер для того, щоб контролювати та координувати свій стан, адже рак може повернутися будь-якої хвилини.

Міка Ньютон - справжній борець за життя
Куди зникла Міка Ньютон

Як відомо, дітей у Ньютон немає, однак вона активно займається модельною та акторською діяльністю. Зокрема дівчина знімається у різних рекламах. До України вона приїжджала регулярно і навіть давала інтерв’ю, але після 24 лютого не було здійснено жодної поїздки, що досить просто пояснюється.

Про відновлення кар’єри артистки її фанати вже навіть не мріють, адже попереду на неї, імовірно, чекає материнство.

Схожі статті