Переможець “МастерШеф-7” Пава розповів про день кохання з дружиною Лєрою: “15 років разом”

Пава дуже цікава людина, адже у віці 25+ він вирішив кардинально змінити своє життя, рід зайнятості та перетворити захоплення у здійснену реальність. Чоловіка завжди цікавила кулінарія, але він боявся, що в нього не вийде стати професіоналом. Проте один крок зміг повністю перегорнути його життя з ніг на голову та подарувати йому нові можливості для реалізації та стати справжньою знаменитістю.

Пава

Через свою розкутість та почуття гумору Вадим полюбився глядачам, суддям та своїм суперникам. Його поважали та кожен хотів працювати з ним в одній команді, тому що він спокійний, готовий брати на себе відповідальність, а також генератор ідей та нестандартних рецептів.

Звичайно, що основна аудиторія Пави була жіноча, проте майже всі знають, що Бжезинський давно та міцно одружений. І зі своєю коханою жінкою, яку звуть Валерія, він разом вже 15 років. Пава завжди дуже щиро вітає свою кохану зі святами, він демонструє своє сильне кохання до неї не соромлячись нічого і нікого, адже так сильно закохатися і пронести це почуття крізь роки може далеко не кожна пара.

Сторіс Пави

Так, днями Вадим вирішив відверто привітати Лєру з 15-ю річницею їхнього спільного життя. Спочатку цю новину він розповів у сторіс, а згодом виклав щемливий пост, де описав своє почуття до дружини.

“Мій магніт. Нагадаю, як сильно я тебе кохаю моя. І в тисячах мені не знайти навіть краплі тебе. Я пробачу тобі твої настрої, твої дурниці та примхи, будь завжди зі мною, я щасливий, нескінченно щасливий, Дякую тобі за ці 15 років, а скільки ще попереду” – написав Вадим.

 

Тож, справжнє кохання досі існує в нашій реальності, головне його помітити, зловити та не відпускати нікуди і ніколи, адже це така рідкість – зустріти свою людину та втримати її.

Схожі новини