Найбагатша співачка України Камалія розповіла про стосунки з Володимиром Зеленським: “Як завжди спілкуємося”

Камалія стала дуже популярною артисткою ще багато років тому, її завжди бажали бачити на концертах та корпоративах. Тому, жінка доволі часто була присутньою на різноманітних заходах і навіть співала для чиновників та політиків. І це не дивно, адже кожен артист має багато замовлень на виступи для відомих людей, багато хто веде весілля та бере за це неймовірно великі гроші. Так само сталося й з Камалією.

Камалія з чоловіком

Спочатку жінка завзято працювала над своїм творчим образом та розвитком, вона хотіла мати шалену популярність та прихильність і їй це вдалося. Всі свої пісні артистка пише сама, а от над її образом працює велика команда. Тому, згодом ім’я почало працювати на неї, а не вона на нього.

Так, нещодавно артистка виклала пост, в якому відверто розповіла, як вона разом з Володимиром Зеленським виступала для путіна. Жінка пригадала далекий 2005 рік, коли стосунки двох країн ще були доволі дружніми й тоді шоу-бізнес України та росії був як одне ціле. Спільні концерти, мюзикли, зйомки фільмів та серіалів – все це було спільним.

“Зеленський виконав комедійний номер для путіна, а Камалія співала свою поп-музику високопоставленим політикам. Я багато разів виступала перед путіним” – розповіла Камалія у вигляді історії.

Також артистка додала, що раніше навіть уявити собі не могла, що росія нападе на Україну, а Зеленський стане президентом. Але також артистка розповіла по спілкування з Зеленським та намагання його команди схилити її та її пакистанського чоловіка надавити на чиновників, аби ті прийняли позицію підтримати Україну, а не бути нейтралітетними.

Така новина досить сильно шокувала народ, адже ніхто й подумати не міг, що раніше Камалія настільки близько спілкувалась з путіним, і він навіть особисто їй дзвонив та запрошував її дати спеціальні концерти для нього та інших політиків.

Популярне зараз

Схожі новини