Оля Полякова порівняла себе з поп-дівою Тіною Кароль, яку вважають кращою за неї: “Ми різні”

Якщо брати двох топ-блондинок Олю Полякову і Тіну Кароль, то відразу зрозуміло, що вони надто різні, їх образ, амплуа, стиль виконання, подача своєї творчості, аудиторія та сенс пісень. Все це жодним чином не є схожим, адже у Полякової більш розважливий контекст пісень, а ось у Тіни лірика, яка може зачепити за душу.

Поп-діва Тіна Кароль

Проте кожна з них є справжньою зіркою української сцени. І кожна має своє власне звання, У Тіни – поп-діва, в Олі – Королева ночі. І навіть ці дрібниці вже пояснюють, що їхній репертуар не є схожим. Жінки навіть не схожі за темпераментом, Тіна більш спокійна та розсудлива, а Полякова більш жвава та голосна, там де є Оля завжди шумно. Тому, навіть не можна уявити, що ці дві легенди українського шоу-бізнесу можуть вийти разом на сцену.

Королева ночі Оля Полякова

Так, нещодавно сама Полякова вирішила прокоментувати різницю між собою й Тіною, та виявилось, що співачка думає, що вони та їхня аудиторія і творча діяльність є абсолютно різною.

“Якщо брати мене і Тіну. Ми дуже різні, В нас різна аудиторія і та люди, які ходять на Тіну Кароль, вони, мабуть, що половина з них, може прийти на Олю Полякову, а друга не прийде. Так само як і мої. Ми ділимо різні аудиторії. Я думаю, нам всім вистачить місця.Тому такої аж конкуренції, її не снує. А тим більше зараз, коли шоу-бізнесу немає” – висловила свою думку Полякова.

Думки Полякової

Тобто, виходить, що й самі артистки розуміють, що ділити їм нічого, і аудиторія у них зовсім різна, бо стиль виконання та написання пісень він також не схожий в артисток. Тому, коли сфера українського шоу-бізнесу знову почне набирати обертів, то жінки точно не стануть конкурувати за прихильність своїх слухачів, а просто почнуть працювати у два рази більше, аби знову повернути собі ті позиції, до яких вони змогли дійти до воєнного стану та скасування всіх концертів, окрім благодійних на території України.

Популярне зараз

Схожі новини