Романи на паркеті “Танців з зірками”: Позитив і Сахневич, Кароль і Жук, Шоптенко і Винник, Ребрик та Дикий

Танці – це романтика, відчуття свого тіла і душі, це щось магічне, і саме ця магія може об’єднувати не тільки в процесі, а ще й поза паркетом, адже всі партнери на репетиціях та під час виступу знаходяться під особливим настроєм і у повітрі відбувається обмін енергією, яку можна передати лише рухами, бо слова тут точно зайві. Так, проєкт через свою атмосферу спровокував багато романів, якісь з них дійсні, а якісь не є правдою.

Олена Шоптенко та Олег Винник

Коли в останньому сезоні проєкту з’явився володар вовчиць Олег Винник, та ще й з найдосвідченішою партнеркою Оленою Шоптенко, то всі глядачки мов приклеїлися до телеекранів. А найцікавіше те, що Олені з Олегом від самого початку приписували романтичні стосунки. Але й Винник, і Шоптенко мають міцні родини, тому, пристрасть на паркеті – це лише робочий процес.

Тіна Кароль і Діма Жук

Дмитро став партнером подруги Кароль Юлі Саніної, але в одному з номерів, він танцював з ними обома, і з Кароль була дуже гаряча сцена у танці. Тому, після цього виступу їм почали приписувати роман. А ось олії в вогонь додало керівництво над  проєктом Жука. Адже Тіна допомагала йому почати співочу кар’єру.

Позитив і Юлія Сахневич

Позитив прийшов на “Танці з зірками” саме в той період, коли його родина вже майже тріщала по швах. А його прекрасною партнеркою, з якою у нього склалися гарні стосунки, стала Юлія Сахневич. Юля дуже ніжно ставилась до Олексія, турбувалась про нього, тому, цій парі й досі приписують стосунки, адже свою обраницю співак приховує ретельно, але відомо, що вона є його гарною знайомою і також має відношення до шоу-бізнесу.

Лілія Ребрик і Андрій Дикий

Це єдина пара, в якої дійсно склалися стосунки на паркеті “Танців з зірками”. Закоханість з’явилась через пристрасть у танцях, і потім це переросло в реальні стосунки. Тому, зараз Ліля та Андрій вже багато років живуть у повній гармонії та купаються у коханні.

Популярне зараз

Схожі новини