Слава Дьомін розірвав зв’язок з екс-холостяком Топольським після багаторічних стосунків: “Це сумна тема”

Знаменитий український ведучий Слава Дьомін ніколи не приховував того, що має досить близькі стосунки з головним героєм 12-го сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” Алексом Топольським довгу історію взаємин. Чоловіки були знайомі з дитинства, довго товаришували, а їхні матері дружили між собою.

Коли у Слави народився син, Алекс став його хрещеним батьком. І навіть проживання у різних країнах та тривала розлука не зруйнували їхньої дружби.

Слава Дьомін натякнув на возз'єднання з колишньою
Слава Дьомін розірвав зв’язок з Алексом Топольським

Здавалося б усі випробування на стосунки були пройдені, але після завершення зйомок шоу все змінилося.

Нещодавно Слава зізнався на своєму YouTube-каналі, що вони більше не спілкуються. Примітно, що при зйомках пост-шоу ведучий про це навіть не згадував, хоча воно знімалося через рік після закінчення програми. І власне їхня взаємодія здавалася доволі доброзичливою та без підтексту.

Слава Дьомін розірвав зв’язок з Алексом Топольським

Дьомін наважився розповісти про розірвання взаємин з другом дитинства після того, як почав отримувати численні питання щодо Алекса та його любові до російської музики, адже даний нюанс дуже тривожить українців у нинішні часи. Здебільшого дана тема піднімалася через особистий акаунт чоловіка в соціальній мережі Instagram.

Слава Дьомін розірвав зв’язок з Алексом Топольським

Втім, Слава не тільки не зміг відповісти на питання своїх підписників, але й дав зрозуміти, що вони припинили розуміти одне одного, тому розірвали зв’язок.

Агресії чи образи на екс-холостяка Алекс не демонструє. Навпаки бажає йому щастя та кохання.

“Так, ми дружили з самого дитинства, але іноді настає момент, коли дружба закінчується, коли не хочеться втрачати гармонію із собою. Це мої погляди, а Алексу бажаю якнайшвидше знайти справжнє кохання, яке змінить його життєві принципи”, – зізнався Слава у своєму відео-ролику.

Натомість Алекс поки що взагалі ніяким чином не коментує, те, що відбувається між ним та його старим другом і кумом. Варто відзначити, що репутація головного героя після завершення зйомок вже неодноразово зазнала потрясінь, а зберегти хороші стосунки з учасницями йому не вдалося.

Популярне зараз

Схожі новини