В Україну не повернеться? Ектор Хіменес-Браво покинув Колумбію, але пішов стопами Потапа та обрав Іспанію

Знаменитий український шеф-кухар колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво повідомив, що покинув батьківщину, але в Україну не повернувся.

24 лютого Ектор потрапив у досить неоднозначно ситуацію, адже на момент початку повномасштабної війни в Україні знаходився на своїй батьківщині в Колумбії. Зірка запевняв, що дана поїздка була запланована не в якості втечі, адже він дуже давно не був вдома і хотів побачити свою сім’ю.

Ектор Хіменес-Браво покинув Колумбію

Ектор Хіменес-Браво 
Ектор Хіменес-Браво покинув Колумбію

Так само Ектор піддавався серйозній критиці зі сторони аудиторії, яка почувалася зрадженою тими, кого вважали своїми кумирами. Ектор тривалий час намагався виправдатися, але вже через декілька тижнів опинився в Польщі, де заявив про свої наміри так чи інакше повернутися в Україну.

Свою обіцянку чоловік стримав і весною вже активно займався своїм рестораном і зокрема годував усіх тих, хто потребував допомоги.

Матір шефа неймовірно за нього хвилювалася і зовсім не розуміла вибору чоловіка. Тим часом колумбієць дав зрозуміти українцям, що обрав Україну, як країну свого проживання та роботи, а тому не має жодних намірів відступати, навіть у такі важкі часи.

Досить довго Ектор взагалі не виїжджав за кордон, і лише нещодавно повідомив про те, що знову виїжджає в Колумбію. Його поїздка протривала недовго, і здавалося, що він мав повертатися в Україну, але натомість Ектор опинився в Іспанії.

Ектор Хіменес-Браво покинув Колумбію

Відповідні публікації з’явилися на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Поки що шеф-кухар не дає жодної інформації про те, наскільки довго збирається перебувати в Європі, чи носить поїздка робочий характер або ж розважальний, і чи з’явиться він в Україні хоча б найближчим часом. Як відомо, в українському шоу-бізнесі вже прогримів один скандал через зірку, яка занадто довго перебувала в Іспанії.

Потап пояснював, чому не міг покинути південь Європи одразу, адже перехворів на коронавірус а потім боровся з паралічем обличчя, однак більшість глядачів його не почула.

Тим не менш, Ектор знаходиться все ж таки в іншій ситуації, адже по-перше, активно допомагав Україні як матеріально, фізично так і інформаційно, а окрім того перебував під час війни за кордоном неодноразово і кожного разу повертався.

spot_img

Схожі статті

50-річна дружина Кличка повернулася до колишньої професії: виходить крутіше, ніж колись – “Це не просто”

Напередодні свого 50-річчя колишня дружина мера Києва Наталія Єгорова оголосила, що повертається до модельного бізнесу. Вже пройшли перші зйомки, які викликали не тільки захоплення, а й шквал емоцій.

Лілія Реус після розлучення з Муратом Налчаджиоглу буде ростити дитину одна: а у турка вже і “син” з’явився

Нещодавно турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу освідчився своїй третій обраниці, блогерці Анастасії Фоксі. Що наразі відомо про стосунки пари, яка має дітей від попередніх шлюбів.

Всі називають її розлучницею, а Мірзоян – бусінкою: що пережила у житті Тоня Матвієнко, який “стукнуло” 43

Доньці легендарної співачки Ніни Матвієнко Антоніні виповнилося 43 роки. Як привітали її рідні? Про що мріє співачка? І чим займалася сьогодні? Читайте далі у матеріалі