Після зізнання про поповнення Настя Каменських засвітилася під час прогулянки з дітьми: “Ми дуже щасливі”

Ще декілька років тому Настя Каменських розповідала журналістам про те, як любить дітей та мріє стати матір’ю. Однак, своїх спадкоємців у виконавиці досі немає, що неабияк бентежить її шанувальників. Щирі фанати артистки мріють побачити її у ролі матері.

Нещодавно Насті знову поставили питання щодо майбутнього поповнення, і на цей раз Каменських була дала доволі сувору відповідь, підкресливши особисті кордони. Тим не менш, вже незабаром кияни побачили суперзірку на вулицях міста у компанії дітлахів.

Настя Каменських засвітилася під час прогулянки з дітьми

Настя Каменських засвітилася під час прогулянки з дітьми. Прес-служба NK

Як повідомляє Телевізійна служба новин, Настя Каменських спільно з ГО “Сенсоріка” влаштувала приємний сюрприз за для дітей, які покинули свої домівки через російське вторгнення в Україну. Артистка відвідала тимчасовий притулок для тварин, що розташований на ВДНГ.

Настя Каменських засвітилася під час прогулянки з дітьми. Прес-служба NK

Особливість цього візиту полягає у тому, що діти не були проінформовані, що до них прийде знаменитість, а тому були неймовірно вражені даним жестом. Настя Каменських також отримала велике задоволення від спілкування з малечею і довела це не тільки ділом, але і словом. Співачка заявила, що виділила свій час між лікуванням та роботою для дітлахів і для тваринок, які мають потребу у домівці, де за ними будуть доглядати, і де їх будуть любити.

“Ми — не чарівники! Але ми дуже щасливі і дуже пишаємося тим, що змогли здійснити мрії цих дітей!”

Нагадуємо, що зараз Настя Каменських та її чоловік Потап знаходяться у центрі уваги. Пара потрапила одразу у декілька скандалів. Спочатку продюсера звинуватили у подружніх зрадах благовірний та не етичній поведінці на роботі. З’явилася інформація і про розлучення пари на тлі нібито адюльтеру.

Тим часом Настя Каменських захворіла та поставила на паузу свій концертний тур. Офіційний діагноз — новоутворення у голосових зв’язках. Однак у мережі з’являлася інформація, що Настя Каменських все ж таки виступила на корпоративі, чим поставила під сумнів істинність своєї заяви. Через те зірка постійно публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на яких показує, як проходить процедура в лікарні.

Популярне зараз

Схожі новини