Де навчаються президентські діти: Олександра і Кирило Зеленські та Михайло, Олександра і Євгенія Порошенки

Що передбачає статус президента? Можливо, це дорогий одяг, вишуканий будинок, особистий водій та купа охорони поруч. Це ледь не перше, що спадає на думку. Після того, як людину обирають президентом, її стиль життя та стиль життя її родини кардинально змінюється. Особливо це відчутно дітям гаранта держави. Чималу кількість людей цікавлять різні моменти побуту президентської сім’ї. Одне з найпоширеніших запитань — де навчаються діти гаранта. В медіапросторі існує чимало теорій про те, що освіту вони здобувають у найфешенебельніших школах та університетах. Чи так це насправді, читайте далі.

Петро Порошенко

Петро Порошенко — це п’ятий президент України. Чоловік відомий своїми захмарними статками. Однією із причин є те, що він власник кондитерської корпорації “Рошен”. Маючи на своєму рахунку далеко не один мільйон, політик не шкодував коштів на освіту своїх дітей.

Петро Порошенко з дітьми та дружиною
Петро Порошенко з дітьми та дружиною

Взагалі, Порошенка можна назвати багатодітним татом, адже у нього є молодший 21-річний син Михайло, та старші двійнята Олександра та Євгенія, яким по 22 роки. Крім того, у нього є найстарший син Олексій, якому вже виповнилось 38 років.

Молодші діти екс-президента здобували освіту в в Лондоні, а саме — в Concord Collage. За доступною інформацією, навчання дітей виходить Петру Олексійовичу в копієчку, адже за рік він витрачає близько 3,8 млн гривень.

Відомо, що після закінчення коледжу, Олександра та Євгенія залишись навчатись в Лондоні, однак на різних факультетах. Так, наприклад, Євгенія вивчає анімацію, а от Олександра — економіку.

Володимир Зеленський

У дітей чинного президента України справи трохи інакші. Володимир має 18-річну доньку Олександру та 10-річного сина Кирила. Власне, середню освіту донька гаранта здобувала в елітній Новопечерській школі, що знаходиться в Печерському районі Києва.

Володимир Зеленський із дітьми та дружиною
Володимир Зеленський із дітьми та дружиною

У 2022 році Олександра склала НМТ, і вступила у вищий навчальний заклад. Певна річ, щоб забезпечити безпеку дівчинки, батьки не розголошують, де саме вона навчається. Відомо лише, що вищу освіту донка президента здобуває в Україні, і вивчає одну із гуманітарних спеціальностей.

Молодший син Кирило зараз навчається в п’ятому класі. Хлопчик також відвідує Новопечерську школу, як і його сестра свого часу.

Популярне зараз

Схожі новини