Олег Винник неприємно вразив своїх зіркових друзів: не прийняв дзвінок від Горбунова і сховався від Полякової

Минулого року Олег Винник серйозно схвилював своїх шанувальників, адже тривалий час не виходив на зв’язок. Лише після того, як колеги почали активно критикувати повелителя вовчиць за його поведінку, адвокат співака вийшла на зв’язок та пояснила, що він знаходиться в Німеччині, де проходить лікування.

Валерія Барон повторила стрижку Олега Винника
Олег Винник неприємно вразив своїх зіркових друзів

Юрист посилалася на повідомлення щодо проблем зі здоров’ям у артиста з’являлися задовго до 24 лютого, і дійсно, повелитель вовчиць скасував декілька концертів через негаразди з горлом.

Олег Винник неприємно вразив своїх зіркових друзів

Олег Винник полишив Таюне заради Олі Полякової
Олег Винник неприємно вразив своїх зіркових друзів

Однак, Олег ігнорує не тільки запити своїх шанувальників, але й дзвінки від зіркових друзів. Наприклад, Оля Полякова, з якою він записував спільну композицію, і в якої був вдома в гостях неодноразово, не змогла вийти з ним на звʼязок. Варто відмітити, що Суперблондинка раніше захищала свого колегу, але зараз з розумінням ставиться до невдоволеності фанатів щодо поведінки Олега.

“Його прихильники мають право знати, що відбувається. Для цього не треба багато, можна просто вийти в ефір і сказати: “Люди, я з вами”. Я не можу засуджувати… Він живий взагалі? Ми ж не знаємо, розумієте. Може він не може говорити, а може він може. Я чула, що він хворіє, хто його знає, що з ним відбувається”, – заявила Полякова.

Натомість Юрій Горбунов чесно заявив, що намагався додзвонитися до артиста, але в нього нічого не вийшло, адже Олег не бере трубку. Дана новина прозвучала в інтерв’ю зі Славою Дьоміним.

Олег Винник неприємно вразив своїх зіркових друзів

Нагадуємо, що раніше Роман Недзельський регулярно публікував нові фотографії з Олегом, щоб підтвердити його благодійну діяльність. Винник тривалий час передає автомобілі на передову, які носять назву “вовчицемобілі”.

Що саме відбувається зі здоров’ям виконавця досі залишається загадкою, але близькі зірки натякають, що ситуація дуже серйозна. Окрім цього, найвірніші фанати намагаються нагадати аудиторії, що Олег все ж таки завжди жив у Німеччині і під час еміграції, і коли повернувся на українську сцену.

Популярне зараз

Схожі новини