“У мами останній концерт, і все! Мама вільна”: Максим Галкін привітав Аллу Пугачову з 74-м днем народження

Легенда радянської естради Алла Пугачова відсвяткувала свій 74-й день народження. Як привітали співачку її чоловік Максим Галкін та діти Ліза та Гаррі?

Свого часу Аллі Пугачовій та Максим Галкіну вдалося зробити неможливе — довести публіці реальність та непідробність свого кохання. Коли між ними тільки починали зароджуватися почуття, публіка і подумати не могла, що ці взаємини переростуть у бурхливий роман.

Олег Панюта розсекретив, чому Алла Пугачова мовчить про війну
Алла Пугачова святкує 74-й день народження

Коли ж молодий Максим Галкін та заміжня Алла Борисівна повідомили про любовні стосунки гумористу не повірили. Чоловіка підозрювали у бажанні нажитися на легенді радянської естради і навіть приписували йому нетрадиційну орієнтацію, яку він начебто приховував через шлюб з Примадонною.

Алла Пугачова святкує 74-й день народження

Але минали роки, а родина коміка та його обраниці ставала все міцнішою. Зіркова пара стала батьками. Для своєї коханої Максим Галкін збудував величезний замок у Підмосков’ї, на який витратив колосальні гроші. Тим часом артистка повністю вийшла на пенсію і погоджується виступати лише на корпоративах за декілька сотень тисяч доларів. Окрім цього раніше з’являлась інформація про серйозні проблеми зі здоров’ям артистки, зокрема з голосовими зв’язками.

З часом аудиторія звикла до думки про різницю у віці Алли Борисівни та Максима. Хоча й досі у знаменитостей є хейтери, які активно критикують саме цей параметр у їхній родині. Але Галкін не втомлюється нагадувати світу, як любить свою дружину.

Нещодавно зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відеоролик, який створений з нарізки різноманітних виступів артистки. У дописі до публікації Максим публічно зізнався дружині в коханні. Підписники гумориста до єдналися до привітань.

Нагадуємо, 24 лютого минулого року Максим Галкін підтримав Україну та заявив про свою антивоєнну позицію. Наступного дня стало відомо, що гумористи забрав родину та покинув Російську федерацію. Протягом року сім’я живе в Ізраїлі. Раніше Алла Пугачова неодноразово говорила, що не планує емігрувати. Однак, серйозні ускладнення у стосунках Примадонни з владою дали плоди і зіркова родина залишається у своїй садибі в Кесарії.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.