Стало відомо, де зараз перебуває колега Віри Брежнєвої Надія Мейхер: переїхала з кінцями до Олега Винника

Надія Мейхер-Грановська стала дуже відомою через свою довгу участь у группі "ВІАГра", де її колегами були не менш відомі жінки: Віра Брежнєва, Анна Седокова, Альбіна Джанабаєва, Єва Бушміна та інші.

В свій час Грановську вважали однією з найпривабливіших українських жінок, і це стосувалося не тільки її зовнішніх даних, а ще й таланту. Надя дійсно має неймовірний голос, а ще й володіє гарною акторською грою. Тому жінка має безліч прихильників. І найголовніше те, що Надя й досі вважається однією з найкрасивіших жінок України. Хоча свою кар’єру вона багато років розвивала у росії.

Надя Мейхер

Звісно Мейхер вважалась українською артисткою, оскільки її кликали в українські картини. Але більша частина з них була знята на кошти російського кінематографа, але в Україні. Ми часто бачили та бачимо серіали з українськими та з російськими акторами. І де москва ніби-то – це наш Київ. Тож, були раніше свої стратегії у кінематографістів.

Та як тільки в Україні почалась повномасштабна війна, то багато українських акторів повернулися на Батьківщину, й досі відмовляються від пропозицій російських режисерів. Але вони обрали свою позицію, наприклад Міла Сивацька, Катерина Кузнєцова та інші.

А от, наприклад Надя Мейхер також підтримує Україну, але живе нині у Німеччину й повертатися додому поки не збирається. До того ж у цій країні є ще наші українські зірки, наприклад, Олег Винник.

А от інформацію про місце перебування Грановської видав відомий блогер Богдан Беспалов.

“Надя там по сусідству з Олегом Винником у Німеччині. По сусідству, я маю на увазі, не в плані, що у них там квартири поряд, а те, що вони в одній країні. З кінцями туди переїхала Мейхер, повертатися поки не збирається” – видав блогер.

Де зараз живе Мейхер

Тож, Мейхер засуджує війну, яку розпочала росія в Україні, й тому вона у соціальних мережах підтримує свою Батьківщину.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.