Зірка Нового каналу Леся Нікітюк повідомила про неприємність в її житті – що сталося з ведучою?

Важко уявити вихід на телекрани нового проєкту без участі в ньому Лесі Нікітюк. Ця харизматична, сучасна молодиця, з прекрасним почуттям гумору знає, як завоювати до себе прихильність. Вона відрита та щира, але подробицями особистого життя ділитися не збирається.

Підписники занепокоїлися таким станом справ, тому хотіли, щоб та взяла участь в новому проєкті “Холостячка”. Впевнені, що рейтинги цього реаліті-шоу теж виросли щонайменше вдвічі. Колега, телеведучий Слава Дьомін зазначив, що Леся прагне зберігати все у суворій таємниці, але дещо він розсекретив.

Леся Нікітюк

Виявилося, що зіркова ведуча країни має велику прихильність до хлопців із ЗСУ, які майстерно та хоробро боронять нашу країну. Хто знає, можливо, саме з цієї причини Леся мовчить і не впускає нас у світ своїх любовних таємниць.

Нещодавно стало відомо, що героїня нашої статті повідомила про неприємність у її житті. Леся сильно зламала ніготь, як то кажуть, до самого м’яса. Для кожної дівчини це спочатку дуже болюча тема, адже наша стать завжди прагне мати приємний та доглянутий зовнішній вигляд.

Леся Нікітюк повідомила про те, як сильно пошкодила ніготь

Наявну проблему вдалося швидко вирішити. Майстри манікюру зробили справжнє диво із зірковими нігтями й виправили це жіноче “неподобство” на руці Нікітюк.

Нагадаємо, що нещодавно Леся випустила ліричний трек про кохання “До речі” з учасником вокального шоу “Голос країни”, Олександром Тесленком. Користувачі соціальної мережі Instagram дуже раді чути голос улюблениці й найближчим часом чекають на її нові пісенні роботи.

Популярне зараз

Схожі новини