“Не було мети стати відомою”: переможниця “Холостяка-12” Катерина Лозовицька розповіла, як змінилося її життя

Переможниця "Холостяка-12" Катерина Лозовицька повідомила, як змінилося її життя після проєкту та зазначила, чи могла колись уявити себе відомою особистістю.

Після виходу на телекрани популярних шоу, все частіше спостерігаємо статистику про піар та хайп на своїй персоні, чим про справжню мету на тій чи іншій програмі.

Модель Катерина Лозовицька чесно зізналася, що не вважає себе публічною зіркою, а просто впізнаваною людиною, яку ви бачили по телевізору. Ба більше, в неї не було головної цілі пропіаритися. Вона й далі продовжує займатися своєю справою у сфері моделінгу та веде блог в соціальній мережі Instagram, задля свого задоволення.

Додала, що раніше ніколи не думала, що братиме участь в проєкті “Холостяк” та стане частинкою телеканалу СТБ, але життя таке непередбачуване й ніколи не знаєш, чого чекати від нього далі.

“Я не вважаю себе відомою, я вважаю себе впізнаваною для деяких людей на якийсь період часу. І все”, – розповіла Лозовицька.

Катерина Лозовицька
Катерина Лозовицька

Нагадаємо, що з головним героєм Алексом Топольським, дівчина перебувала у стосунках лише місяць після закінчення знімань. Тепер вона знайшла нового, справжнього чоловіка, але ім’я назвати не наважилася. Зазначила, що він – повна протилежність характеру Алекса, адже вважає, що йому час подорослішати.

Їй є чого повчитися у коханого, адже він врівноважений, мудрий, спокійний, який може дати правильну пораду в будь-який момент. Він повністю довіряє дівчині й не треба переживати та щось доводити.

Катерина Лозовицька запевняє, що зараз знайшла той баланс, якого так не вистачало з Топольським. Тепер дівчину все влаштовує, адже у них класний початок романтичних стосунків, але назвати їх сім’єю ще не може.

Схожі статті

Як виглядають кухні Ектора Хіменеса-Браво, Ольги Мартиновської і Вови Ярославського: так живуть “МастерШефи”

Дивовижний факт, але всі домашні кухні суддів "МастерШеф" - Ектора Хіменеса-Браво, Мартиновської та Ярославського виконані в одному стилі. Таке почуття, що над ними працював один дизайнер.