Куди зникла Квітка Таюне: Олег Винник секретно повернувся в Україну, а його таємна дружина обрала Європу?

Ще декілька років тому вірна бек-вокалістка Олега Таюне почала все частіше зникати і не з’являтися разом з ним на сцені. Це пов’язано з тим, що красуня хотіла побудувати сольну кар’єру і активно нею займалася. Однак, після початку повномасштабної війни в Україні жінка взагалі зникла, так само як і її керівник.

Куди зникла Квітка Таюне

Олег Винник і Таюне ховають красеня сина
Куди зникла Квітка Таюне
 

Тим не менш, і преса і шанувальники здогадувалися, де може знаходитися вокалістка. Ще декілька років тому журналістам вдалося дізнатися, що таємною дружиною виконавця є саме його партнерка по сцені Таїсія. Про це розповіли односельчани Олега, які активно розповідали, коли пара побралася, і коли прийняла рішення емігрувати до Німеччини. Розповіли навіть про їхнього спільного сина Юліана, який залишився жити в Європі.

Коли ж після 24 лютого Олег припинив підтримувати зв’язок з шанувальниками, Таюне дотрималася такого ж принципу. Пізніше адвокат повелителя вовчиць повідомила, що він перебуває в Німеччині, де проходить лікування, тож місцеположення вокалістки також імовірно поряд з її таємним чоловіком.

Дружина Винника Таюне
Куди зникла Квітка Таюне

Нещодавно з’явилася інформація, що продюсер Олега розриває з ним контракт. Виконавець дану інформацію ніяк не прокоментував, але натомість засвітився на вулицях Києва, ще й неодноразово. Твій приїзд зірка не анонсував і віддає перевагу приховувати данні про своє пересування.

А от Таїсії поруч з ним помічено не було. Імовірніше за все, жінка продовжує знаходитися за кордоном.

Нагадуємо, не так давно в мережі з’явилася новина, що насправді Олег Винник намагається вилікуватися від онкології. За увесь час зірка так і не озвучив свій діагноз, інтригуючи шанувальників. Втім, нещодавно почути прокоментував друг Олега Роман Недзельський, який заявив, що зірка доволі бадьорий, і має прекрасний настрій.

Плітки про онкологію Олега Винника з’являлися і раніше, зокрема у коментарях під його кліпами, однак співак ніколи на них не реагував. Відомо, що до початку повномасштабної війни у зірки були проблеми з горлом.

Популярне зараз

Схожі новини